'
Читаєте зараз
Сина Єлизавети II звинуватили у сексуальному насильстві. Йому загрожує суд

Сина Єлизавети II звинуватили у сексуальному насильстві. Йому загрожує суд

Markiian Oliiarnyk
Принц Ендрю
  • Вірджинія Джуффре звинуватила принца Ендрю у зґвалтуванні й подала на нього до суду.
  • Син Єлизавети II брав участь у схемі сексуального злочинця Джеффрі Епштейна.
  • Розгляд справи по суті запланований на вересень-грудень 2022 року.

Окружний суд США відхилив клопотання адвокатів британського принца Ендрю, які намагалася переконати суд не розглядати позов проти нього про звинувачення у сексуальному насильстві. Позов подала 38-річна громадянка США Вірджинія Джуффре, яка стверджує, що за сприяння сексуального злочинця Джеффрі Епштейна, другий син королеви Великої Британії Єлизавети II тричі ґвалтував її, коли їй було всього 17 років.

Заборона розповідає подробиці грандіозного сексуального скандалу, який підірвав репутацією всієї британської монаршої сім’ї.


Позов Вірджинії Джуффре проти принца Ендрю

12 січня 2022 року Окружний суд Нью-Йорку відмовився відхилити позов проти принца Ендрю, другого сина Єлизавети II, який звинувачується у сексуальній нарузі над неповнолітньою, пише CNN.

38-річна громадянка США Вірджинія Джуффре на початку 2021 року подала проти 61-річного герцога Йоркського цивільний позов, у якому зазначила, що коли їй було 17 років, британський принц неодноразово примушував її до сексуальних дій. Сам принц Ендрю усі звинувачення відкидає, але його адвокатам так і не вдалося переконати американський суд не розглядати цю справу.

«Скарга пані Джуффре не є ні незрозумілою, ні невизначеною, ні двозначною. У ній стверджуються окремі випадки сексуального насильства, що відбулися за певних обставин у трьох визначених місцях. У ній чітко вказано, хто був ініціатором цього сексуального насильства», — зазначив у своєму рішенні суддя Льюїс Каплан.

Читати більше новин в Telegram
Вірджинія Джуффре, яка звинуватила принца Ендрю у сексуальному насильстві, 27 серпня 2019 року, Нью-Йорк, Нью-Йорк, США. Фото: Jeenah Moon/Bloomberg via Getty Images

Принц Ендрю зобов’язаний під присягою дати свідчення по цій справі до 14 липня 2022 року. Якщо до цього часу справа не буде вирішена за згодою обох сторін, суд над принцом Ендрю відбудеться у період з вересня по грудень 2022 року.

Зв’язок принца Ендрю з Джеффрі Епштейном

У позові стверджується, що у 2001 році (позивачці було 17 років), Вірджинія Джуффре була секс-рабинею вже покійного Джеффрі Епштейна, який продавав її своїм друзям для сексуальних втіх. Одним із його клієнтів був і син британської королеви — Ендрю. За словами Джуффре, герцог Йоркський знав, що на той час вона була неповнолітньою, однак все одно застосовував до неї сексуальне насильство щонайменше тричі: на приватному острові Епштейна на Віргінських островах США, у приватному маєтку на Манхеттені та у будинку Гіслейн Максвелл, колишньої дівчини Епштейна, у Лондоні.

У 2008 році американський фінансист Джеффрі Епштейн був заарештований і визнаний винним в організації проституції, а у липні 2019 року йому було висунуто звинувачення у сексуальній торгівлі людьми. Протягом десяти років Епштейн продавав у сексуальне рабство неповнолітніх дівчат, яких утримував у своїх маєтках у Флориді, Нью-Йорку, Нью-Мексико та Віргінських островах США. 10 серпня 2019 року Джеффрі Епштейн скоїв самогубство у своїй камері, так і не поставши перед судом.

Зв’язок принца Ендрю з темними справами Джеффрі Епштейна неабияк зіпсував не лише його власну репутацію, а й підірвав авторитет усієї королівської сім’ї Британії. Й попри те, що у Букінгемському палаці не заведено коментувати цей скандал, ще наприкінці 2019 року принца Ендрю було відсторонено від виконання королівських обов’язків.

Раніше Заборона розповідала про сексуальний скандал за участю відомого голлівудського актора Кріса Нота, сцену з яким вирізали з фінального епізоду сиквелу популярного телесеріалу «Секс і місто».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій