Читаєте зараз
Теремки-Либідська: в Києві 18 грудня запрацювала система компенсацій за пересадки 

Теремки-Либідська: в Києві 18 грудня запрацювала система компенсацій за пересадки 

Ilona Kivva
Автор:

У столиці України з 18 грудня проїзд через вимушені пересадки від станції метро Либідська будуть безплатними. Тобто, не зважаючи на кількість пересадок, загалом проїзд буде коштувати не більше 8 гривень, повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Місто компенсує проїзд у тимчасових маршрутах №№ 2-М, 60, 43-К та додаткові поїздки у метро на синій гілці.

«Наприклад, якщо скористатися автобусом 2-М з Теремків до Либідської, а потім доїхати у центр на метро – то одна з двох витрачених поїздок повернеться на карту. Навіть за 2 або 3 вимушені пересадки, все одно сплачуєте лише одну поїздку. Але час у дорозі не має перевищувати 2 години, щоб компенсація спрацювала», — пояснили у Київпастранс.

Важливо! Повернення діє для пластикової та цифрової карти та QR-квитків, створених з поїздок. Карту потрібно валідувати у наземному транспорті та метро під час кожної пересадки, як зазвичай. Поїздки повертаються на карту наступної доби.

Компенсація діятиме, доки триватиме ремонт між станціями «Деміївська» та «Либідська».

Київський метрополітен тимчасово припинив рух поїздів між станціями «Деміївська» та «Теремки» з 8 грудня. Причина — необхідність термінового ремонту перегінного тунелю. Відновлювальні роботи планується завершити за близько 6 місяців, тобто орієнтовно травні 2024 року.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій