'
Читаєте зараз
Tether вперше заблокував терористичні гроші в Ізраїлі та Уĸраїні

Tether вперше заблокував терористичні гроші в Ізраїлі та Уĸраїні

Yevheniia Kostina

Компанія Tether, емітент стабкоїну USDT забанила 32 адреси гаманців в Ізраїлі та Україні, на яких зберігалося $873 118. Ця ініціатива була реалізована у співпраці з Національним бюро Ізраїлю з боротьби з фінансуванням тероризму (NBCTF), пише BeInCrypto.

Крок було зроблено як відповідь на атаĸу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня 2023 року. Після цього ізраїльська поліція за підтримки Binance конфіскувала криптовалютні рахунки, які терористична організація використовувала для збору коштів через соціальні мережі по всьому світі.

«Криптовалюта в основному функціонує поза традиційною фінансовою системою, і адреси гаманців є псевдонімними, що ускладнює відстеження осіб, які стоять за транзакціями. Однак зобов’язання Tether боротися з тероризмом призвело до активних дій щодо блокування підозрілих адрес гаманців», — заявив представник Tether.

За даними американської блоĸчейн-аналітичної компанії TRM Labs, Tether став улюбленою валютою для фінансування тероризму. Компанія задокументувала зростання використання стейблкоїна серед терористичних організацій на 240% у 2022 році, що значно перевищує майже 80% зростання для Bitcoin.

Tether вперше заморозив кошти USDT в Ізраїлі 16 березня 2023 року, тоді як перше блокування, пов’язане з Україною, відбулося ще у 2021 році. Компанія не надавала інформації про власників адрес гаманців або їхню діяльність в обох країнах.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій