'
Читаєте зараз
TikTok можуть заборонити і в ЄС: що не так із застосунком

TikTok можуть заборонити і в ЄС: що не так із застосунком

Анастасія Могилевець

Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн не виключає ймовірності заборони TikTok на території країн-членкинь блоку, пише Politico.

Єврокомісія стала найпершою установою у світі, яка заборонила соцмережу на корпоративних телефонах. Пані фон дер Ляєн наголосила, що орган точно знає про небезпеку цього мобільного додатку.

Раніше керівництво TikTok вирішило призупинити свою розробку TikTok Lite, де користувачів винагороджували за взаємодію із застосунком. Це сталось після початку розслідування Єврокомісії відповідно до правил модерації контенту, закону про цифрові послуги.

TikTok підозрюють у нездатності захистити ментальне здоров’я дітей, тому Єврокомісія може видати наказ про тимчасове призупинення роботи сервісу як крайній захід. При цьому Урсула фон дер Ляєн уникає теми додатка під час передвиборчої кампанії на другий термін.

У США законопроєкт, що має обмежити використання TikTok по всій країні, презентували на початку березня 2024 року. Палата представників погодила його 13 березня, а Сенат — 23 квітня. У материнської компанії ByteDance є 5 місяців, щоб відмовитись від сервісу, інакше доступ до нього буде заблоковано.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій