Читаєте зараз
TikTok ввів віковий ценз та тематичні фільтри

TikTok ввів віковий ценз та тематичні фільтри

Ilona Kivva
Автор:
  • Популярна соціальна мережа запускає ряд додаткових функцій, які допоможуть блокувати контент, що не цікавить конкретного користувача.
  • Скажімо, людина, яка практикує вегетаріанство, зможе залишити у своїй стрічці тему рецептів, але відсіяти ті, у яких показано м’ясо чи молочні продукти.
  • Вводиться система вікових категорій, подібна до тієї, що використовується для маркування фільмів та відеоігор.

Розробники TikTok створили спеціальну систему, яка має захистити неповнолітніх користувачів від неприйнятного для їх віку контенту. Ролики у соціальній мережі, які, наприклад, містяться сцени жорстокості, маркуватимуться спеціальною віковою позначкою. Після цього вони не потраплятимуть у стрічку до юних юзерів.

Заборона розповідає про систему Content Levels.


Система Content Levels: як працює

Компанія ByteDance, яка володіє популярною соціальною мережею TikTok, представила систему Content Levels. Вона призначена для розділення контенту за віком користувачів, пише TechCrunch.

Це працюватиме за принципом рейтингів, подібних до тих, які призначаються для фільмів та відеоігор. Модератори призначатимуть роликам певну оцінку зрілості. Контент з такою позначкою не висвітлюватиметься юзерам, які не досягли 18 років. Згодом розробники обіцяють розширити систему та створити більш розгалужену вікову шкалу.

Відправляти відео на перевірку зможуть і звичайні користувачі. Також контент-мейкерам буде доступна можливість самостійно додавати вікові маркери до своїх відео.

Читати більше новин в Telegram

Окрім вікового контролю, для TikTok розробили дві додаткові функції — «Для вас» і «Підписки», які допоможуть фільтрувати контент. Так, завдяки хеш-тегам та певним словам у назвах роликів можна буде групувати відео, або взагалі блокувати певний вміст. Наприклад, заблокувати теми кулінарії чи макіяжу. Або навпаки: розширити фільтр конкретними деталями та закрити контент за окремими параметрами.

Функція фільтрування контенту у TikTok. Фото: TikTok

За словами розробників системи, це з одного боку дасть користувачам більше контролю, а з іншого — зробить її безпечнішою, особливо для дітей. Запуск усіх функцій заплановано найближчими тижнями, однак навіть після цього їх продовжуватимуть вдосконалювати.

Раніше Заборона розповідала про систему AMBER Alerts, яка запрацювала у соціальній мережі Instagram. Вона покликана допомогти правоохоронним органам знаходити дітей, що зникли.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій