'
Читаєте зараз
Тіла видають в магазині «Копійка». З мобілізованих в ОРДЛО гине 70%

Тіла видають в магазині «Копійка». З мобілізованих в ОРДЛО гине 70%

Markiian Oliiarnyk
  • Рашисти відправляють новобранців з «Л/ДНР» у найгарячіші точки — українська розвідка.
  • Серед мобілізованих з ОРДЛО великі втрати, бо воювати вони йдуть без жодної підготовки.
  • Загиблих спалюють, а родичам тих, кого офіційно визнали мертвими, відмовляються платити.

У проксі-формуваннях «ДНР» та «ЛНР» примусово мобілізують до армії окупантів. Новобранців без підготовки відправляють у бій, тому кількість жертв серед них складає 70-80%. Росія намагається приховати число загиблих, тож спалює частину загиблих, а за тих, кого все ж повернули рідним, не платять, хоча були обіцяні мільйони.

Заборона розповідає про те, як за даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія вчиняє з мобілізованими жителями ОРДЛО. 


Росія використуває жителів ОРДЛО як м’ясо

Переважна частина новобранців армії РФ, мобілізованих на тимчасово окупованих територіях, одразу відправляється в найгарячіші точки без відповідної підготовки, доповіли у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО України).

«Мобілізованих з ОРДЛО здебільшого використовують на передовій для розчищення перешкод та риття окопів. Забезпечують їх вкрай погано, а їжі не вистачає. Втрати серед новобранців сягають 70-80%», — зазначають в відомстві.

За даними розвідки, на території  Донецького металургійного комбінату спалюють трупи місцевих мобілізованих і добровольців, які прибули з Росії. Це робиться, аби приховати реальну кількість втрат.

Читати більше новин в Telegram

А от у тимчасово окупованому Луганську відкрили пункт видачі тіл загиблих у магазині «Копійка», але з документів родичам видають тільки свідоцтво про смерть та дозвіл на поховання. Жодних пояснень про те, де, як і за яких обставин вони загинули, немає.

«Компенсацій за смерть мобілізованих з «ЛНР» і «ДНР» не платять, навіть за наявності російського паспорта. Зазначимо, що родичам офіційно загиблих росіян обіцяно виплату 12 мільйонів рублів, але, вочевидь, тих, хто отримав російський паспорт в ОРДЛО, це не стосується», — заявили в ГУР.

Раніше Заборона розповідала, що 21 лютого 2022 року Росія визнала незалежність тимчасово окупованих територій  «ЛНР» і «ДНР».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій