Читаєте зараз
Tinder посилює верифікацію: перевірку робитиме ШІ

Tinder посилює верифікацію: перевірку робитиме ШІ

Ilona Kivva
Автор:
  • Тіндер — найпопулярніший у світі портал для знайомств. У застосунку зареєстровано понад 75 млн користувачів.
  • Є два методи реєстрації: з підтвердженням особистості і без. У першому випадку користувач отримує позначку, яка підтверджує, що це реальна людина.
  • В останні роки створюється все більше ботів і сомів (catfisher), які вкрай складно відрізнити від справжніх акаунтів. Такі профілі особливо поширені на сайтах знайомств.

Верифікація користувачів на Tinder проводитиметься за допомогою відео, які перевірятиме програма на основі штучного інтелекту. Такі зміни пов’язані з тим, що за допомогою роликів легше відрізнити фейкові фото, наприклад, згенеровані ШІ, від справжніх.

Заборона розповідає про велике оновлення у додатку.


Реєстрація у Тіндері: які зміни ввели

У популярному застосунку для знайомств є два методи реєстрації:

  • можна просто додати свої фото, вписати актуальні дані та прив’язати обліковий запис до номера телефону чи електронної пошти;
  • зробити все те ж саме, але з проходженням додаткової перевірки — додаток просить зробити кілька фото у режимі реального часу. Після цього користувач отримує синю галочку, яка означає, що профіль перевірений і це реальна людина.

Розробники Tinder анонсували посилення цього захисту.  Для перевірки юзерів використовуватиметься технологія, заснована на штучному інтелекті. Таке рішення пов’язане з тим, що за допомогою ШІ створюється все більше ботів і сомів (catfisher), які вкрай складно відрізнити від справжніх, пише Techcrunch.

Зокрема, фотоверифікацію для користувачів в усьому світі поступово замінять на відео: додаток по інструкції проситиме робити короткі ролики (за тим же принципом, що у Дії при реєстрації). Потім ці ролики скануватиме програма на ШІ і відсіюватиме ті, що здаватимуться їй підробними.

Читати більше новин в Telegram

«Функція з’явилася в той час, коли стало набагато простіше використовувати інструменти штучного інтелекту для створення підроблених фотографій і персонажів, які можуть заповнювати додатки для знайомств псевдосправжніми людьми. Відеоселфі, є набагато надійнішим засобом перевірити, чи люди є тими, ким вони себе видають, тож це має допомогти відсіяти більше спамерів і зробити додаток безпечнішим», — пояснили у виданні.

Разом із відеоперевіркою з’явиться ще одне оновлення. Користувачі зможуть обмежувати свої акаунти виключно для підтверджених профілів. Тобто неперевірені користвачі не зможуть їх лайкати чи відправляти повідомлення.

Після появи Video Verification вже підтвердженим користувачам все одно доведеться пройти додаткову перевірку, якщо вони хочуть зберегти синю галочку.

Цікаво! За даними Datingzest, у Tinder зареєстровано понад 75 млн користувачів, з яких 78.1% — чоловіки, а 21.9% — жінки. 30% юзерів вже одружені.

Раніше Заборона розповідала про новий музичний додаток від Apple. У потоковому сервісі буде представлена виключно класична музика. 

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій