'
Читаєте зараз
У Бельгії вилучили 2 тонни кокаїну з логотипом «Единой России»

У Бельгії вилучили 2 тонни кокаїну з логотипом «Единой России»

Сергій Сурепін

У порту бельгійського міста Гент поліція затримала партію кокаїну вагою у 2 тони – це 3 контейнери з 1903 брикетами наркотику, повідомляє «Радио Свобода». Пакунки були марковані логотипом російської політичної партії «Единая Россия» (це партія влади, якою керує прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв; партія підтримує президента РФ Володимира Путіна).

Як повідомили ще 23 серпня з посиланням на представника поліції Східної Фландрії нідерландські та бельгійські ЗМІ, зокрема, De Telegraaf та RTL, вартість кокаїну оцінюється в 100 мільйонів євро. Контейнери з ним прибули в Гент із Бразилії. Затримана партія стала найбільшою в історії міста.

В агентстві лікарських препаратів EMCDDA зазначили, що саме на бельгійські порти припадає майже половина всіх вилучень кокаїну в Європі. За даними агентства, наркотик усе частіше доставляють через північні порти.

Нагадаємо, 21 серпня в Аргентині спалили кокаїн, який був виявлений в одному з будинків посольства Росії в Буенос-Айресі. Наркотики знищили в крематорії в присутності міністра безпеки країни Патрісії Буллрич і посла РФ Дмитра Феоктистова.

Читати більше новин в Telegram

У лютому працівники поліції Аргентини і РФ затримали 5 осіб, серед яких виявилися росіяни – співробітники посольства РФ в Аргентині. У їхній дипломатичній пошті було виявлено приблизно 400 кг кокаїну. Вантаж був упакований у 12 валіз і призначався для перевезення у РФ.

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

 

Читайте також:

В Аргентині спалили 400 кілограмів кокаїну. Його знайшли в посольстві РФ

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій