'
Читаєте зараз
У Франції затримали одного з найвпливовіших бізнесменів РФ

У Франції затримали одного з найвпливовіших бізнесменів РФ

Ilona Kivva
Автор:

У Франції вранці 31 жовтня провели обшуки на віллі російського олігарха Олексія Кузьмічьова в Сен-Тропе. У результаті його затримали за підозрою у відмиванні грошей, пише Le Monde.

«У Національній фінансовій прокуратурі підтверджують інформацію та уточнюють, що обшукували в різних місцях, зокрема, в паризькому будинку олігарха, який володіє приватним особняком, розташованим у сьомому окрузі столиці, між Національною асамблеєю та Музей Орсе», — пояснили у виданні.

До обшуків було залучено 60 поліцейських. Вони нібито виявили на віллі пачки готівки.

Мільярдер, який володіє яхтами та нерухомістю у Франції, потрапив під санкції з початку повномасштабної війни в Україні. Бізнесмен вважається європейською владою одним із найвпливовіших людей у ​​Росії.  

Кузьмічьов є співакціонером консорціуму «Альфа-Груп». Це міжнародна приватна фінансово-інвестиційна група, яку заснували росіяни Михайло Фрідман, Олексій Кузьмичов та Герман Хан (усі троє перебувають під санкціями). Група до січня-2023 року володіла Альфа-банком (з грудня 2022 року Сенс-банк), але влітку 2023 року Україна його націоналізувала.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій