'
Читаєте зараз
У Києві покажуть виставу про Олега Сенцова під музику «Бумбокс»

У Києві покажуть виставу про Олега Сенцова під музику «Бумбокс»

Сергій Сурепін

6 та 7 листопада 2018 року в Києві пройде вистава Білоруського Вільного Театру Burning Doors, яка розповідає історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці – кінорежисера Олега Сенцова, активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського.

Ініціатор показу Burning Doors в Києві – Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює с БВТ. У виставі звучить музика гурту Бумбокс. «Вистава про свободу і здоровий глузд, що сколихнула світ! Актори і режисер без перебільшень викладаються цілковито і повністю» – говорить музикант.

Головна мета вистави – привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у 21-му сторіччі. Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави Burning Doors восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та, зокрема, Олега Сенцова, до якої долучилася низка відомих діячів культури і громадських діячів з усього світу.

Газета The New York Times назвала Burning Doors третьою найбільшою театральною подією 2017-го року: «Жодна британська театральна компанія не може зробити такого рівня інтелектуальної, емоційної й політичної інтенсивності у свої вистави. Білоруський Вільний Театр і «Палаючі двері» – приголомшливі».

Квитки – 6 листопада, 7 листопада.

Читати більше новин в Telegram
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій