Читаєте зараз
У Києві пів року не курсуватиме частина поїздів метро

У Києві пів року не курсуватиме частина поїздів метро

Ilona Kivva
Автор:

Київський метрополітен тимчасово припинить рух поїздів між станціями «Деміївська» та «Теремки» з 9 грудня. Причина — необхідність термінового ремонту перегінного тунелю, повідомили у Київській міській держадміністрації (КМДА).

Для забезпечення перевезень пасажирів буде встановлено дублюючі маршрути наземним транспортом від станції метро «Теремки» до станції метро «Либідська».

Важливо! Станції метро «Деміївська», «Голосіївська», «Васильківська», «Виставковий центр», «Іподром», «Теремки» продовжать свою цілодобову роботу в режимі укриття. 

«На жаль, зупинка руху поїздів на цій ділянці лінії метро – вимушений крок для уникнення в подальшому позаштатної ситуації під час інтенсивного руху поїздів. Так, через нерівномірні процеси розущільнення, віброповзучості навколо ґрунтового масиву і навантаження на тунельну оправу з’явився ризик втрати стійкості тунельних споруд. Слід зазначити, що перегінні тунелі між станціями «Деміївська» та «Либідська» споруджувалися в поймі річки Либідь у 2008-2010 роках підземним способом у складних гірничо-геологічних умовах», — кажуть у КМДА.

Відновлювальні роботи планується завершити за близько 6 місяців, тобто орієнтовно травні 2024 року.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій