Читаєте зараз
У Львові напали на трансгендерну активістку

У Львові напали на трансгендерну активістку

Сергій Сурепін

У Львові скоїли напад на трансгендерну активістку Анастасію Крістель Домані. Про це вона повідомила на власній сторінці у Facebook.

Жінка розповіла, що вона поверталася зі Славського з групою й заїхала до Львова. У трамваї до неї пристав чоловік, який почав грубіянити: «Вчора мене побили, уперше в житті, на ґрунті ненависті та через мою ґендерну ідентичність. Повертаючись з Zelena Academia (Славське, 13-19 серпня) частина групи заїхала до Львова, о 18.05 я посадила на поїзд трьох учасниць і почала чекати трамвай №6 до центру міста, щоби зустрітися з іншими учасницями. Зібралося чимало людей на кінцевій, під’їхав трамвай і я, заходячи в передні двері, вперлася в чоловіка, який намагався купити талон у водія, не проходячи в салон. Зробила йому зауваження, оскільки мене ззаду підштовхували інші пасажири. Той різко огризнувся, я відповіла».

Також відомо, що чоловік почав обговорювати її зовнішність і погрожувати тим, що зараз покличе братків. До того ж невідомий повідомив Анастасії, що він колишній «беркутівець». Дівчина відштовхнула чоловіка, а також вирішила вийти раніше ніж планувала і звернутися в поліцію. Через кілька зупинок чоловік знову підсів до Домані й почав нагнітати обстановку, а потім пустив у хід кулаки.

За словами дівчини, вона кілька секунд перебувала в прострації, а оточення ніяк не відреагувало на конфлікт. Домані встигла сфотографувати зловмисника, перш ніж він вискочив із трамвая. Діставшись до центру міста, вона почала викликати поліцію.

 

Детальніше про Анастасію та її історію можна прочитати в нашому матеріалі «Пішли у транс: 4 історії людей, які зробили гендерний перехід».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору