'
Читаєте зараз
У Львові напали на трансгендерну активістку

У Львові напали на трансгендерну активістку

Сергій Сурепін

У Львові скоїли напад на трансгендерну активістку Анастасію Крістель Домані. Про це вона повідомила на власній сторінці у Facebook.

Жінка розповіла, що вона поверталася зі Славського з групою й заїхала до Львова. У трамваї до неї пристав чоловік, який почав грубіянити: «Вчора мене побили, уперше в житті, на ґрунті ненависті та через мою ґендерну ідентичність. Повертаючись з Zelena Academia (Славське, 13-19 серпня) частина групи заїхала до Львова, о 18.05 я посадила на поїзд трьох учасниць і почала чекати трамвай №6 до центру міста, щоби зустрітися з іншими учасницями. Зібралося чимало людей на кінцевій, під’їхав трамвай і я, заходячи в передні двері, вперлася в чоловіка, який намагався купити талон у водія, не проходячи в салон. Зробила йому зауваження, оскільки мене ззаду підштовхували інші пасажири. Той різко огризнувся, я відповіла».

Також відомо, що чоловік почав обговорювати її зовнішність і погрожувати тим, що зараз покличе братків. До того ж невідомий повідомив Анастасії, що він колишній «беркутівець». Дівчина відштовхнула чоловіка, а також вирішила вийти раніше ніж планувала і звернутися в поліцію. Через кілька зупинок чоловік знову підсів до Домані й почав нагнітати обстановку, а потім пустив у хід кулаки.

За словами дівчини, вона кілька секунд перебувала в прострації, а оточення ніяк не відреагувало на конфлікт. Домані встигла сфотографувати зловмисника, перш ніж він вискочив із трамвая. Діставшись до центру міста, вона почала викликати поліцію.

 

Читати більше новин в Telegram

Детальніше про Анастасію та її історію можна прочитати в нашому матеріалі «Пішли у транс: 4 історії людей, які зробили гендерний перехід».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій