Читаєте зараз
У Польщі заблокували ще один КПП з Україною: чого вимагають мітингарі

У Польщі заблокували ще один КПП з Україною: чого вимагають мітингарі

Daniil Tsarevskyi

Польські перевізники 18 днів блокують три пункти пропуску на кордону з Україною. Це «Ягодин — Дорохуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Хребенне», пише «Нова Польща».

До протесту доєдналися польські фермери. 23 листопада вони розпочали блокаду ще одного КПП «Медика — Шегині». Основна вимога — повернути необхідність українським фірмам отримувати дозволи на свою діяльність в ЄС. 

Так, станом на ранок 23 листопада 2023 року тільки у Дорогуську у черзі до переходу стоять близько 800 вантажівок. Кілька днів тому ця цифра сягала понад 1 300. 

«Деякі водії стоять тут вже кілька днів. У них закінчуються їжа, пальне. Організатори протесту поставили біотуалети. Щоправда, встановили їх вони через кожні кілька кілометрів. Тому навіть така буденна річ, як користування туалетом, стала викликом для водіїв», — розповіли журналісти RMF FM.Польські перевізники почали блокувати рух вантажівок з Польщі в напрямку до України 6 листопада. Вони оголосили страйк через надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій