Читаєте зараз
У США звільнили білошкіру медсестру. У цьому винен костюм на Хелловін

У США звільнили білошкіру медсестру. У цьому винен костюм на Хелловін

Сергій Сурепін

1 листопада стало відомо про те, що в США звільнили з роботи медсестру Шелбі Хеенан. Вона працювала в лікарні святого Луки (Канзас, Міссісіпі). Це сталося через грим, який вона використовувала, щоби зобразити співачку Бейонсе на Хелловін. Про це повідомляє видання TIME.

Дівчина у своєму образи використала грим «блекфейс», яким у XIX-XX століттях користувалися білі актори в комедійних виставах і водевілях – у такий спосіб вони карикатурно зображали чорношкірих людей.

Хеенан виклала своє фото в соцмережах у образі для Хелловіну. На фото також був чоловік з аналогічним гримом. Є ймовірність, що він був в образі репера JAY-Z – чоловіка Бейонсе.

Після цього в лікарню поскаржилися на костюм медсестри – її звільнили. У заяві для ЗМІ представник лікарні заявив, що коментувати конкретні кадрові питання – проти політики лікарні, але він підтвердив, що ця людина [Шелбі Хеенан] більше не працює в лікарні святого Луки. Причину звільнення представники лікарні не назвали, але зазначили, що підтримують культуру різноманіття та інтеграції.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій