Читаєте зараз
У США звільнили білошкіру медсестру. У цьому винен костюм на Хелловін

У США звільнили білошкіру медсестру. У цьому винен костюм на Хелловін

Сергій Сурепін

1 листопада стало відомо про те, що в США звільнили з роботи медсестру Шелбі Хеенан. Вона працювала в лікарні святого Луки (Канзас, Міссісіпі). Це сталося через грим, який вона використовувала, щоби зобразити співачку Бейонсе на Хелловін. Про це повідомляє видання TIME.

Дівчина у своєму образи використала грим «блекфейс», яким у XIX-XX століттях користувалися білі актори в комедійних виставах і водевілях – у такий спосіб вони карикатурно зображали чорношкірих людей.

Хеенан виклала своє фото в соцмережах у образі для Хелловіну. На фото також був чоловік з аналогічним гримом. Є ймовірність, що він був в образі репера JAY-Z – чоловіка Бейонсе.

Після цього в лікарню поскаржилися на костюм медсестри – її звільнили. У заяві для ЗМІ представник лікарні заявив, що коментувати конкретні кадрові питання – проти політики лікарні, але він підтвердив, що ця людина [Шелбі Хеенан] більше не працює в лікарні святого Луки. Причину звільнення представники лікарні не назвали, але зазначили, що підтримують культуру різноманіття та інтеграції.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору