'
Читаєте зараз
У Запоріжжі призначили відповідального за гендерні питання. А він назвав геїв «содомітами»

У Запоріжжі призначили відповідального за гендерні питання. А він назвав геїв «содомітами»

Сергій Сурепін

18 липня стало відомо, що Владислав Марченко («Самопоміч») призначили на посаду уповноваженого із гендерних питань Запорізької обласної ради. На це звернула увагу Тетяна Ковиліна, радниця  Голови обласної адміністрації з науки і освіти Запорізької обласної адміністрації.

Раніше, 14 липня, депутат прокоментував новину про те, що у Києві на дитячому майданчику зафіксували двох чоловіків, які займалися сексом. Марченко написав наступне: «Содоміти множаться…».

«Владислав Марченко ставиться з повагою до обох статей: як чоловіків так жінок. Він з повагою відноситься до вибору кожного», — заявила у коментарі Забороні Саодат Усмонова, прес-секретарка «Самопомочі» у Запоріжжі.

Пізніше Марченко пояснив, що таке гендерна нерівність: «Гендерна нерівність (англ. Gender inequality) — це ідея та ситуація, коли жінки та чоловіки не є рівними за правами, можливостями та уявленнями про них. Термін стосується неоднакового поводження з людьми чи їх сприймання / відношення до них, повністю чи частково спричиненого статтю чи гендером цих людей. Жінки відстають від чоловіків у багатьох областях, включаючи освіту, можливості на ринку праці, представленість у політиці, платня за рівноцінну роботу».

Читати більше новин в Telegram

Раніше Марченко позитивно відреагував на новину про те, що в Уганді гомосексуалізм карається законом.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій