'
Читаєте зараз
Українського консула в Німеччині звинуватили в антисемітизмі

Українського консула в Німеччині звинуватили в антисемітизмі

Сергій Сурепін

Міністерство закордонних справ України відкрило дисциплінарне провадження проти консула України в німецькому Гамбурзі Василя Марущинця. З’явилася інформація про те, що він розміщував на своїй сторінці у Facebook публікації антисемітського характеру. Про це повідомив голова МЗС України Павло Клімкін.

«Антисемітам та тим, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу, не може бути місця ні в цивілізованому суспільстві, ні в МЗС. Держсекретар МЗС України починає дисциплінарне провадження. В усіх деталях ґрунтовно розберемося», – написав Клімкін у своєму Twitter.

Про що йдеться

З’явилася інформація, що Василь Марущинець розміщує у соцмережах публікації антисемітського характеру. Блогер Анатолій Шарій повідомив, що дипломат розмістив у своєму Facebook публікації з такою лексикою: «Жиди оголосили війну Німеччині в 1934 році», «Боже, покарай жидів» , «Бабин Яр. Не жиди в 1941 році, а українців 1918-1941 тут убито».

Що ще відомо

Читати більше новин в Telegram

Сторінка консула доступна повністю для перегляду тільки його друзям. Раніше Марущинець розповідав, що його обліковий запис неодноразово блокували.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій