'

Удар по НПЗ у Смоленську 24 квітня: що відомо

Daniil Tsarevskyi

Безпілотники вночі на 24 атакували Смоленську область РФ, повідомляє місцевий губернатор Василій Анохін.

«Ймовірно, в результаті атаки противника по цивільних паливно-енергетичних об’єктах на території Смоленського та Ярцевського району сталися загоряння», — заявляє губернатор.

Стверджується, що загиблих та постраждалих немає, а наслідки влучання ліквідовуються. Astra з посиланням на місцевих жителів повідомляє, що удар прийшовся по НПЗ. Йдеться про мінімум 4 вибухи. Уражена нафтобаза ймовірно знаходиться поблизу села Раздрово, що у 20 км від Смоленська. Перший вибух прозвучав о 3 ночі, тоді як за годину пролунало ще кілька вибухів.

УП, посилаючись на джерела в СБУ, стверджує, що було уражено дві цілі. Ще одна знаходилась у н.п. Ярцеве. Це були дві бази зберігання та перекачки паливо-мастильних матеріалів «Роснєфті». Там зберігалось 26 тисяч кубометрів російської паливно-мастильних матеріалів.

Наслідки атаки БпЛА на Смоленську область. Відео: ASTRA

Тоді ж про атаку безпілотників заявив губернатор Липецької області РФ Ігор Артамонов. За його словами, БпЛА впав на промзоні Липецьку. Місцеві жителі повідомляли, що було атаковано Новолипецький металургійний комбінат (НЛМК). Його вже атакували безпілотники в лютому.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій