'
Читаєте зараз
В 128-й бригаді розповіли про наслідки підступного удару росіян в День артилерії

В 128-й бригаді розповіли про наслідки підступного удару росіян в День артилерії

Ilona Kivva
Автор:

У прифронтовому селі на Запоріжжі 3 листопада російська ракета поцілила по скупченню військових. Внаслідок удару загинули 19 бійців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Військових зібрали на шикуванні для вручення нагород до Дня ракетних військ та артилерії. Також поранення різного ступеня важкості отримали місцеві жителі.

Того дня росіяни обстріляли на напрямку 26 населених пунктів у Запорізькому, Пологівському та Василівському районах. По 128 бригаді вдарили ракетою Іскандер-М. Міністр оборони Рустем Умєров доручив провести повну перевірку.

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом загибелі військових та мирних жителів. Поки проводять слідчі дії, встановлюючи деталі обставин, які призвели до трагедії. Кримінальне провадження розпочато за часиною четвертою статті 425 КК України (недбале ставлення військової службової особи до служби).

Наказ вишикуватися, за інформацією журналіста Володимира Бойка, віддав командир 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади полковник Дмитро Лисюк. Нібито ракета прилетіла, поки захисники чекали на Лисюка, який не прибув на нагородження.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій