Читаєте зараз
В Москві горів завод по виробництву МіГів: подробиці

В Москві горів завод по виробництву МіГів: подробиці

Ilona Kivva
Автор:

У столиці Росії горів авіабудівний завод МіГ, що знаходиться на Ленінградському проспект. За попередніми даними, пожежа виникла в цеху, де відбувається реконструкція. Він прибудований до діючого корпусу заводу.

Спалах нібито стався на другому та третьому поверхах будівлі — причина займання поки що залишається невідомою. Площа пожежі склала 70 м², на заводі провели евакуацію. До місця події виїхало кілька пожежних бригад.

Станом на 13:30 відкрите горіння ліквідували. Покрівля продовжує тліти. Пожежники намагаються запобігти розповсюдженню вогню на сусідні будівлі: розбирають покрівлю та проливають перекриття, щоб вогонь не пішов далі.

Літаки марки МіГ — одні з найпоширеніших у світі легких винищувачів. Такі літаки перебувають на озброєнні не лише у країн СНД, а й десятка інших, зокрема, Польщі, Угорщини, Малайзії, Індії, Китаю, Куби тощо. Чи не найбільше РФ використовує дві моделі: МіГ-29 та МіГ-31.

Нагадаємо, 19 січня в Клинцях Брянської області Росії загорілась нафтобаза. Це виявилось успішною операцією Головного управління розвідки Міноборони України.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій