Читаєте зараз
В Україні буде спеціальний застосунок для школярів: що там буде

В Україні буде спеціальний застосунок для школярів: що там буде

Анастасія Могилевець

Освітній застосунок для дітей, їхніх батьків та педагогів «Мрія», створений на базі «Дії», проходить бета-тестування у 40 школах, повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

«Ми розпочинаємо бета-тест застосунку з українських шкіл, адже це найбільша освітня аудиторія — понад 10 млн учнів, батьків та вчителів. Тестування пройдуть 40 шкіл, а поступово “Мрію” зможе впровадити кожний освітній заклад», — зауважив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

В Міністерстві освіти і науки України зазначили, що тестування проходитиме у кілька етапів:

  • перевірка функціонала в тестовому середовищі, оцінка того, як він працює;
  • підготовка вчителів до навчального року. З ними працюватимуть тренери «Мрії»;
  • тестування в реальних умовах навчального року. На цьому етапі вже приєднаються батьки та учні із 40 шкіл.

Для учнів, батьків та педагогів передбачені різні функції. Школярі зможуть мати цифровий освітній документ Мрія ID, стежити за досягненнями у навчанні, планувати свій день та складати список завдань.

Батьки бачитимуть оцінки дитини, її досягнення, домашні завдання та розклад уроків. Натомість вчителі матимуть в застосунку календарні планування, класні журнали, необхідні завдання для проведення уроків та розклад занять.

Усі учасники зможуть протестувати, як працюють бібліотека з корисним контентом та корисні чати на базі Signal. У майбутньому «Мрія» буде доступною для здобувачів різного рівня освіти – від дошкілля до університетів. До неї також зможуть під’єднатися за бажанням й інші школи.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій