'
Читаєте зараз
Вбивство військових ЗСУ в Німеччині: що відомо

Вбивство військових ЗСУ в Німеччині: що відомо

Анастасія Могилевець

Двох українських військових, які перебували в Німеччині на лікуванні, вбили ввечері 27 квітня. У злочині підозрюють 57-річного росіянина, повідомляє поліція ФРН.

Українців 36 та 23 років знайшли з колото-різаними пораненнями на території торгового центру в Мурнау-ам-Штафельзее, Баварія. Старший чоловік загинув на місці від важких травм, другий хлопець помер у лікарні. Обидва проживали у районі Гарміш-Партенкірхен та проходили медичну реабілітацію.

Меморіал на честь вбитих воїнів ЗСУ в Мурнау. Фото: Bild

«У рамках негайно розпочатого обшуку того ж вечора був знайдений і заарештований 57-річний підозрюваний за своєю домашньою адресою недалеко від місця злочину. Підозрюваний є громадянином Росії», – кажуть німецькі правоохоронці.

Передісторію та мотив убивства розслідуватимуть. Українські консули уточнюють інформацію щодо підрозділів, у яких служили загиблі, та встановлюють звʼязок із їхніми рідними, додали в МЗС України.

Після трагедії у місті Мурнау розмістили стихійний меморіал, присвячений загиблим військовослужбовцям. Люди приносять туди квіти, прапори України та свічки, пише Bild.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій