'
Читаєте зараз
Відбір на Євро-2024: Україна поступилася Італії після виснажливої нічиєї з Англією

Yevheniia Kostina

Чоловіча збірна синьо-жовтих не змогла вирвати перемогу в італійців в рамках шостого туру групового відбору на чемпіонат Європи.

На 12-й хвилині гол у ворота Бущана забив Фраттезі, який зробив дубль на 29-й хвилині. Ярмоленко дав надію вболівальникам та гравцям своєї команди наприкінці першого тайму. Хоча українці й мали моменти у другому таймі, зрівняти рахунок чи навіть перемогти не змогли. Втім, і італійцям не вдалося збільшити розрив по забитих голах.

«Італійці не здивували, вони намагалися грати дуже інтенсивно з першої хвилини, ми деколи не встигали за цим ритмом. Їм допоміг швидкий гол. Ми забили м’яч, мали декілька моментів у другому таймі, аби зрівняти рахунок. Подякую хлопцям ще раз, адже дуже непросто грати після важкого поєдинку з Англією [9 вересня Україна зіграла з Англією: 1:1]», — сказав після матчу тренер Сергій Ребров, підкресливши, що шанси на вихід з важкої групи залишаються.

Інфографіка: Українська федерація футболу

В сьомому турі (14 жовтня) Україна прийматиме Північну Македонію, а Італія — Мальту.