'
Читаєте зараз
Власники нових iPhone 14 поскаржилися на збій

Власники нових iPhone 14 поскаржилися на збій

Ilona Kivva
Автор:
  • Смартфони та годинники Apple сезону-2022 отримали функцію автоматичного сповіщення екстрених служб про ДТП.
  • Американська 911 отримала сигнали з одного й того ж парку атракціонів, хоча надзвичайних ситуацій не було.
  • Інформацію про аварію отримують і визначені контакти користувача, але опцію можна повністю відключити.

Користувачі iPhone 14, які було представлено у вересні 2022 року, повідомили про баг у пристроях – смартфони безпідставно телефонують екстреним службам. Призначений для автокатастроф виклик іноді спрацьовує, коли власник смартфона розважається на американських гірках чи випадково упускає його в машині.

Заборона розповідає про збій у пристроях Apple та функцію crash detection.

Баг Apple: скарги в США

Гості парку розваг Kings Island в американському штаті Огайо зіткнулися з проблемою в своїх iPhone 14 — смартфони викликали екстрені служби, поки перебували на атракціонах, пише The Wall Street Journal.

«Через різке падіння на американських гірках пристрій відвідувачки Сари Уайт сам зателефонував на 911 й передав інформацію, що жінка нібито потрапила в серйозну автокатастрофу», —  йдеться в статті. Бригаду направили за викликом, але фахівці не виявили надзвичайної ситуації.

Під час розмови повідомлення повторюється сім разів. Коли телефон здійснював дзвінок і відтворював автоматичне повідомлення, він також вловлював фоновий шум — крики, музику та інші звуки парку розваг.

Читати більше новин в Telegram

Загалом екстрені служби вже мають щонайменше шість випадків таких дзвінків із парку Kings Island. Подібні попередження були спричинені й американськими гірками поблизу Чикаго, а також коли власники впускали смартфон за кермом чи одразу після поїздки.

iPhone 14: сповіщення при автокатастрофі

Функція автоматичного сповіщення екстрених служб була представлена ​​в iPhone 14, а також в Apple Watch Series 8, Ultra і SE. Її основна задача — повідомляти про серйозні автомобільні аварії, коли користувач може бути не здатний це зробити, пояснило BBC.

Телефон використовує низку факторів для виявлення аварії, зокрема звук, зміни тиску повітря, спричинені розкриттям подушок безпеки, датчики руху та місцеперебування. Якщо власник побачив інформацію про виявлення аварії, сповіщення можна закрити.

Однак якщо через 20 секунд користувач не відповідає, телефон автоматично викликає екстрені служби, повідомляючи місце події. Він також надсилає повідомлення екстреним контактам користувача, якщо вони є.

Люди, які займаються екстремальною діяльністю, при бажанні можуть вимкнути функцію виявлення аварії. А у випадку з парками розваг взагалі не рекомендовано брати телефон на атракціон. 

Раніше Заборона розповідала про перенесення виробництва iPhone 14 в Індію. Цим рішенням Apple прагне збільшити потужності поза Китаєм.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій