Читаєте зараз
ВЛК визнала придатним: на Закарпатті у ТЦК помер військовозобов’язаний 

ВЛК визнала придатним: на Закарпатті у ТЦК помер військовозобов’язаний 

Ilona Kivva
Автор:

На Закарпатті в одному з територіальних центрів комплектування 23 травня 2024 року помер чоловік. Військово-лікарська комісія визнала придатним до служби, повідомили у Закарпатському обласному ТЦК та СП.

«У військовозобов’язаного, який знаходився в одному з підпорядкованих ТЦК області і за висновками ВЛК був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття.  Йому надали домедичну допомогу та викликали бригаду швидкої, яка по приїзду констатувала смерть.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким», — пояснили в обласному військкоматі.

За даним фактом призначено службову перевірку.

Це не перший подібний випадок в Україні. Приміром, 23 квітня 2024 року на Закарпатті чоловік помер дорогою до навчального центру. Згідно з версією ТЦК, у мобілізованого стався епілептичний приступ. Офіцер супроводу надав йому першу домедичну допомогу та викликав карету швидкої. Однак медики не встигли врятувати чоловіка. За цим фактом теж призначили службову перевірку.

Пізніше омбудсмен повідомив, що згідно з довідкою ВЛК потерпілий був визнаний придатним. Тим часом спецпрокуратура зареєструвала кримінальне провадження. Попередня кваліфікація – перевищення службових повноважень.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій