Читаєте зараз
Вийшла книга про найбільш успішні спецоперації ГУР  Міноборони України: як замовити часопис Артема Шевченка

Вийшла книга про найбільш успішні спецоперації ГУР  Міноборони України: як замовити часопис Артема Шевченка

Yevheniia Kostina

18 жовтня на національній книжковій платформі Yakaboo стартує передпродаж унікальної захопливої книги «Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» військового та журналіста Артема Шевченка. Книжка буде представлена на українському стенді Франкфуртського книжкового ярмарку, а 22 жовтня у рамках заходу відбудеться презентація книжки. 

Передмова до книги написана начальником ГУР Міноборони України, генерал-лейтенантом Кирилом Будановим. Видання виходить в україномовній та англомовній версіях. 

«Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» військового та журналіста Артема Шевченка
«Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі» військового та журналіста Артема Шевченка. Обкладинка: Yakaboo

«Книга Артема Шевченка є документальним часописом про найбільш успішні бойові спеціальні операції Головного управління розвідки Міністерства оборони України, які були проведені в 2022-2023 роках у трьох природних стихіях — у небі, на морі і на землі, під час спротиву російській військовій агресії. В основу книги покладені чотири документальних фільми про спецоперації ГУР України, у яких був задіяний сам автор», — розповіли в Yakaboo.

Про автора: Артем Шевченко, військовослужбовець ЗСУ, офіцер Сил оборони і безпеки України, журналіст, документаліст, письменник, сам безпосередньо брав участь у бойових діях на Київщині і Харківщині у 2022 році, його авторський погляд з окопу на події є експертним та ексклюзивним.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій