'
Читаєте зараз
Викладачка Ганна Турчинова знову заговорила про «гомодиктатуру»

Викладачка Ганна Турчинова знову заговорила про «гомодиктатуру»

Сергій Сурепін

24 вересня Ганна Турчинова опублікувала другу частину «Гомодиктатури» під назвою «Вовк в овечій шкурі». Матеріал, як і перша частина, вийшов на сайті «Цензор.НЕТ».

Про що пише Турчинова

«Якби мені ще півроку тому сказали, що я буду змушена захищати інститут сім’ї у власній країні, я була б вкрай здивована. Від кого його треба захищати? Хто загрожує інституції, якій більше 4 тисяч років? Хто настільки не в своєму глузді, що буде намагатися зруйнувати цінність, на якій стоїть цивілізована держава? Бо ще Платон казав, що держава будується на сім’ї. Але знайшовся рух, який прикриваючись рівністю прав та недискримінацією і, користуючись великими коштами найбагатших сімейств світу (Рокфеллери, Ротшильди, Моргани, Сорос, Біл Гейтс тощо), за допомоги ООН та Евроінституцій вирішили, що вони і їх гроші мають право вирішувати долю планети та регулювати кількість населення на Землі», – пише Турчинова.

Читайте також: Правозахисники вимагають звільнити дружину Турчинова

Хто така Турчинова

Читати більше новин в Telegram

Ганна Турчинова – українська педагогиня, кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри іноземних мов Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Вона – дружина Олександра Турчинова, секретаря РНБО.

Критика

У червні 2018 року правозахисні організації вимагали звільнити деканку Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова закладу та дружину секретаря Ради національної безпеки і оборони Ганну Турчинову.

Привід – її заяви щодо ЛГБТ. Це пов’язано з інтерв’ю «Громадському», в якому Турчинова висловила твердження про те, що ЛГБТ-люди є «відхиленням від норми», гомосексуальність – хворобою, а дискримінації жінок в Україні не існує.

Читайте також: Турчинов заступився за дружину, яку звинуватили в гомофобії

Після цього секретар РНБО Олександр Турчинов заступився за дружину: «Мене дивує коли ті, хто називають себе правозахисниками безапеляційно виступають проти свободи слова, проти права на власну позицію та думку, яка відмінна від їх упереджень. Ставлення моєї дружини Ганни Турчинової до сімейних цінностей та захисту від моральної деформації шкільної програми – прояв її християнської, громадянської та професійної позиції. Ця позиція повністю відповідає Закону Божому та Конституції України. Намагання захисників ЛГБТ спільноти навішувати на мою дружину ярлики, та вимоги звільнити її з роботи є свідченням їх заангажованості, агресивності та правової обмеженості. Люблю та підтримую свою дружину», – заявив Турчинов.

 

Читайте також:

Правозахисники вимагають звільнити дружину Турчинова

Турчинов заступився за дружину, яку звинуватили в гомофобії

 

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій