Читаєте зараз
WhatsApp запустить функції приватності

WhatsApp запустить функції приватності

Ilona Kivva
Автор:
  • Марк Цукерберг анонсував появу Privacy features у месенджері.
  • Функцій буде три, всі вони стосуються конфіденційності.
  • Блокування скрінів переписок запозичили у Snapchat. Його застосують тільки до зникаючих повідомлень.

У популярному месенджері What`sApp з’являться декілька оновлень, які мають покращити приватність користувачів. Одна з них дозволить покидати групові чати, не сповіщаючи про це інших учасників.

Заборона розповідає про нові функції приватності у WhatsApp.


Privacy features у ВотсАп: як працюють

Генеральний директор компанії Meta, яка володіє популярним месенджером, Марк Цукерберг анонсував три нові функції, які допоможуть покращити конфіденційність користувачів.

Оновлення назвали Privacy features. Вони включають:

  • вихід з групових чатів, не повідомляючи всіх учасників;
  • керування видимістю, коли ви у мережі;
  • сповіщення про скриншоти переписок.

Так, зараз у WhatsApp кожен учасник групового чату отримує сповіщення, якщо хтось його покидає. Після оновлення, яке має з’явитися у додатку вже у вересні-2022, користувачі зможуть залишити групи анонімно. Сповіщення про вихід з чату отримають тільки адміністратори, а для решти це залишиться непомітним.

Читати більше новин в Telegram

Друга функція дозволить користувачам обмежувати видимість того, коли вони знаходяться у додатку. Це працюватиме за тим же принципом, що і, скажімо, в Instagram чи Telegram. Але ВотсАп дозволить також показувати, що ви онлайн, тільки певним користувачам, наприклад, тільки друзям.

Анонсовані функції приватності у WhatsApp. Інфографіка: WhatsApp

Третю функцію для месенджера запозичили у Snapchat. Вона поки є пробною, тому коли саме з’явиться у додатку, невідомо. За задумом, вона блокуватиме можливість робити скриншот зникаючих повідомлень (ті, що відправляються з параметром «переглянути один раз»).

«Ми вважаємо, що WhatsApp є найбезпечнішим місцем для приватної розмови. І щоб поширити інформацію про ці нові функції, ми також починаємо глобальну кампанію, починаючи з Великої Британії та Індії, щоб пояснити людям, як ми працюємо, щоб захистити їхні приватні розмови в WhatsApp», — сказала керівниця відділу розробки продуктів для WhatsApp Амі Вора. 

Раніше Заборона розповідала про функцію Feeds та покращення основної сторінки у соціальній мережі Facebook. Feeds дозволяє переглядати дописи у хронологічному порядку, пріоритетний список користувачів можна буде сформувати самостійно.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій