Читаєте зараз
Єднаємо ідеї та людей заради перемоги: як потрапити на iForum у 2023 році

Єднаємо ідеї та людей заради перемоги: як потрапити на iForum у 2023 році

Yevheniia Kostina
  • Тринадцята конференція відбудеться 10 серпня в Києві (МВЦ, Броварський проспект, 15).
  • Формат і тематика напрямів цього року трансформується відповідно до реалій воєнного часу.
  • Захід пройде в одному павільйоні, де є укриття, і відповідно кількість учасників буде обмежена до 5 000 учасників.

iForum – найбільша офлайн-конференція України та Східної Європи. Форум створений учасниками ринку високих технологій та присвячений розвитку нових можливостей, пошуку ідей та їхнього втілення, а також аналізу світових новітніх трендів. Конференція започаткована у 2009 році і проходить у форматі одночасних доповідей нон-стоп.

Заборона розповідає про програму заходу з великою історією.


iForum-2023: теми та напрямки

Масштабна конференція з урахуванням поточних реалій дещо трансформувалася. Організатори вжили необхідних заходів безпеки для учасників та гостей та додали мейнстріми сьогодення та тренди майбутнього.

Отже iForun-2023 представить такі напрямки:

  • Реклама і просування.
  • E-commerce.
  • Блокчейн та Digital Fun.
  • Стартапи та AI.
  • Military Tech та Україна Майбутнього.

На 13-й конференції засновано три нових напрями, що відображають запит суспільства на теми, якими зараз живе фахова та ділова спільнота: Military Tech, АІ та Україна Майбутнього.

Читати більше новин в Telegram

Military Tech сфокусується на трендах розвитку воєнних технологічних рішень в Україні: зокрема, на БПЛА, синхронізації та узгодженні дій розробників, розв’язанні назрілих проблем та можливостей серійного виробництва. Запрошені розробники, стартапи і виробники, представники Мінцифри та Міністерства з питань стратегічної промисловості.

АІ збере експертів у проривній темі: штучний інтелект (ШІ). Спектр питань до розгляду величезний: від етики й естетики до економіки та філософії. Буде цікаво дізнатися про тренди, готові рішення, використання новітніх розробок та про прогнози щодо майбутніх трансформацій. 

Україна Майбутнього. «Маємо змогу привернути увагу до проблем відродження, з якими стикнеться країна внаслідок масштабної війни. Як за допомогою технологій ми зможемо загоїти рани, нанесені Україні. У фокусі – економіка, технології, інфраструктура, бізнес, людські ресурси, освіта тощо», — зазначають організатори.

Також трансформується експозиція «Місто майбутнього», яка цього року буде присвячена розробкам у галузі MilTech українських технологічних проєктів для воєнних потреб.

Військовослужбовці зможуть отримати квиток безкоштовно за наявності відповідних документів. Як потрапити на за найдемократичнішою вартістю, а також про спікерів, дізнайтесь тут.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій