'
Читаєте зараз
З Болдуїна зняли звинувачення у вбивстві Гатчінз: що сталося

З Болдуїна зняли звинувачення у вбивстві Гатчінз: що сталося

Ilona Kivva
Автор:
  • Голлівудський актор 21 жовтня 2021 року застрелив українку на знімальному майданчику фільму Rust. Також постраждав режисер Джоел Соуза.
  • Родина операторки подала судовий позов проти актора, однак було досягнуто мирової угоди. Справу продовжив Офіс шерифа Санта-Фе.
  • У січні 2023 року Алеку Болдуїну висунули обвинувачення у ненавмисному вбивстві. Йому загрожувало 1.5 року позбавлення волі і штраф.

У прокуратури Нью-Мексико, яка виступає обвинувачем у справі про вбивство української операторки, з’явилися докази, що смертоносний постріл міг відбутися випадково. З Алека Болдуїна зняли усі кримінальні обвинувачення, водночас щодо зброярки фільму, яка проходить по тих самих статтях, вони залишилися чинними.

Заборона розповідає про важливе проміжкове рішення у справі про вбивство на зйомках фільму «Іржа».


Галина Гатчінз: у справі з’явилися додаткові факти

Голлівудському актору та режисеру Алеку Болдуїну ще у січні 2023 року висунули обвинувачення у ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчінз. Знаменитості загрожувало до 18 місяців позбавлення волі та штраф у розмірі $5 000, пише BBC.

Судові засідання за участі присяжних мали розпочатися у травні 2023 року, але з Болдуїна раптово зняли всі кримінальні обвинувачення.

«Протягом останніх кількох днів були виявлені нові факти у справі, які потребують подальшого розслідування. Це рішення не звільняє містера Болдуїна від кримінальної відповідальності, і звинувачення можуть бути повторно висунуті. Наше подальше розслідування залишатиметься активним і триватиме», — йдеться у заяві прокуратури штату Нью-Мексико, які ведуть справу.

Читати більше новин в Telegram

Прокурори, згідно з інформацією LA Times, дізналися, що пістолет, використаний у стрілянині, був модифікований новим спусковим гачком. Це могло збільшити ймовірність осічки і призвести до нещасного випадку.

Водночас аналогічні обвинувачення, які одночасно з Болдуїном були пред’явлені зброярці фільму Ханні Гутьєррес-Рід, залишилися чинними.

«Ми задоволені рішенням про припинення справи проти Алека Болдуїна. Закликаємо до належного розслідування фактів і обставин цієї трагічної аварії», — прокоментував рішення прокуратури адвокат актора Люк Нікас.

Стрілянина на знімальному майданчику «Іржі»

Трагедія сталася 21 жовтня 2021 року на знімальному майданчику в Нью-Мехіко. Актори проганяли сцену з фільму, у якій Алек Болдуїн стріляє на камеру з револьвера. Реквізитна зброя мала бути заряджена холостими патронами, однак вистрілила бойовими. 

У результаті інциденту поранення отримали операторка-постановниця Галина Гатчінз та режисер стрічки Джоел Соуза. Обох постраждалих доставили до лікарень: Соуза вижив, а от врятувати Гатчінз не вдалося.

Слідчі з’ясували, що пістолет Болдуїну видав помічник режисера Дейв Холлс, запевнивши актора, що той холодний, тобто заряджений холостими патронами. За перевірку револьвера відповідала зброярка Ханна Гутьєррес-Рід.

Експертиза Федерального бюро розслідувань США показала, що пістолет не міг вистрелити випадково. Родина операторки подала судовий позов проти актора, однак було досягнуто мирової угоди: домовилися про виплату грошової компенсації (сума не розголошується). Також було домовлено, що чоловік Галини Гатчінз — Меттью — стане виконавчим продюсером «Іржі» після відновлення знімального процесу.

При цьому Офіс шерифа Санта-Фе продовжив розслідування, у результаті якого і були висунуті вже зняті обвинувачення.

Цікаво! Зйомки фільму «Іржа» офіційно відновили 20 квітня 3023 року. Новим знімальним майданчиком обрали кіноранчо в Монтані. Подюсером фільму, як і було домовлено, став чоловік Гатчінз. Крім цього, режисер Джоел Соуза, якого також було поранено в той день, повернувся до роботи над кінокартиною. Сцена, під час репетиції якої сталася трагедія. мала бути переписана.

Раніше Заборона розповідала про суд над відомим американським R&B-виконавцем R.Kelly. Його ув’язнили на чималий термін за низку сексуальних злочинів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій