'
Читаєте зараз
Заборона відмовляється від російськомовної версії сайту. Назавжди

Заборона відмовляється від російськомовної версії сайту. Назавжди

Editorial office
Заборона відмовляється від російськомовної версії сайту. Назавжди

З 2018 року на сайті Заборони матеріали виходили трьома мовами: українською, російською та англійською. Метою видання завжди було доносити до читачів навіть найскладніші теми просто і різними мовами.

24 лютого 2022 року Росія за підтримки Білорусі розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Війна, яка здавалася багатьом лише далекою загрозою, вже тут. Це не «спецоперація», не «демілітаризація», не «визволення», а справжня війна, яку приніс із собою агресор. Це шок, біль і злість. Ми прийняли рішення, що більше не можемо і не хочемо перекладати наші матеріали на мову країни, яка вбиває мирне населення і наших воїнів.

Редакція Заборони завжди виступала проти насильства, дискримінації, порушень прав людини та злочинів проти людяності. Ми проти утисків громадян незалежно від того, якою мовою вони говорять. Проте ми не хочемо більше давати саме росіянам можливість вільно користуватися інформацією, яка є результатом нашої роботи. Росіяни, яким хочеться щось прочитати, можуть скористатися Google Translate, якщо Google не заблокує свої сервіси на території Росії. 

Співзасновники й деякі співробітники Заборони бачили війну в обличчя не один раз. Ми були в Афганістані, в Іраку, Сирії, на Донбасі. Ми знаємо, до чого можуть призводити слова. Саме мова стала для Володимира Путіна формальним приводом анексувати Крим, розпочати війну на Донбасі, а тепер і вторгнутися в цілу країну. Війна нікому не приносить щастя або користі. Вона несе тільки роздрай, каліцтва, смерті й руйнацію. Росія та її поплічники мають її зупинити. І наша редакція буде продовжувати робити все, аби інформувати своїх читачів про хід подій і все, що може бути корисним.

Русский военный корабль, самолет, ракета, русский военный и мирный гражданин, поддерживающий Россию в этой войне, — идите на хуй. Справедливый мир победит. 

Читати більше новин в Telegram

Це останній російськомовний текст, який виходить на цьому сайті.

Заборона відмовляється від російськомовної версії сайту. Назавжди
Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій