Читаєте зараз
В Dolce&Gabbana відмовилися від використання хутра тварин

В Dolce&Gabbana відмовилися від використання хутра тварин

Iryna Troian
Автор:
Захисники тварин
  • Італійський дім моди не використовуватиме у своїх колекціях натуральне хутро.
  • Втім, Dolce&Gabbana не відмовився від шкіри.
  • До 30 червня 2022 року в Італії мають закрити всі звірині ферми.

З 2022 року італійський дім моди Dolce&Gabbana відмовився від використання натурального хутра у всіх своїх колекціях. Замість цього бренд створюватиме одяг та аксесуари з екохутра.

Заборона розповідає про рішення фешн-індустрії та до чого це призвело.


Колекції Dolce&Gabbana у 2022 році: що пропонує дім моди

Всесвітньо відомий дім моди Dolce&Gabbana заявив про відмову від використання натурального хутра тварин у своїх колекціях, пише Associated Press.

З 2022 року бренд повністю перейде на екологічно чисте штучне хутро. Таким чином дім моди приєднався до інших брендів, включаючи Armani, Gucci, Prada та Moncler, які дотримуються принципів, встановлених мережею груп захисту прав тварин по всьому світу Fur Free Alliance.

«Dolce&Gabbana працює над більш сталим майбутнім, в якому не може бути й мови про використання хутра тварин», — заявив директор з комунікацій бренду Феделе Усай.

Читати більше новин в Telegram

Натомість італійський дім моди перейде на використання екохутра в одязі та аксесуарах. Однак Dolce&Gabbana надалі співпрацюватиме із майстрами-кушнірами (майстри, які шиють хутряні вироби), щоб зберегти робочі місця, повідомило Reuters

Заборона на виробництво хутра в Італії: що відомо

Наприкінці грудня 2022 року в Італії сенатори проголосували за закриття хутрових ферм на тлі популярного руху італійських модних домів за відмову від натурального хутра, пише The Times.

Згідно із законом, в Італії заборонили розводити норок, лисиць, єнотоподібних собак та шиншил. До 30 червня 2022 року всі чинні італійські хутрові ферми мають припинити свою роботу. Фермери отримають компенсацію на загальну суму у 3 000 000 євро, яку виплатять з фонду Міністерства сільського господарства.

Італія стала 16-ю з низки країн Європи, що повністю заборонили розведення хутрових звірів, включаючи Великобританію, Францію та Угорщину. 

Раніше Заборона розповідала про скандал, який розгорівся навколо одного з українських тату-салонів, де намагалися набити тату на свині.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій