Політика конфіденційності та правила використання матеріалів

zaborona.com
(Інформаційне агентство Заборона Медіа)

Ця політика конфіденційності діє для всіх продуктів Інформаційної агенції “Заборона Медіа” (далі “Заборона”) залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних продуктів, а також у будь-який час змінювати політику конфіденційності на свій розсуд.

Для вашої зручності сайт https://zaborona.com/ можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів. Якщо у вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, ви повинні зв’язатися з нами за адресою електронної пошти contact@zaborona.com. Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на “ЗАБОРОНА” і веб-додатки, що працюють у рамках сайту.

Інформаційна агенція “Заборона Медіа” надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам, підрядникам та агентам , яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від нашого імені.

1. Загальні положення

1.1. Всі виключні майнові і немайнові авторські права на твори належать Інформаційної агенції “Заборона Медіа” (далі “Заборона”), якщо в самому тексті твору не вказано інше.

1.2. Всі авторські немайнові права належать авторам публікацій і охороняються відповідно до чинного законодавства України.

1.3. Захист особистих немайнових і майнових прав суб’єктів авторського права здійснюється відповідно до цивільного, адміністративного, кримінального законодавства України.

1.4. Під творами розуміються всі матеріали (інформаційні повідомлення, статті, коментарі, інтерв’ю, консультації, фотографічні зображення тощо), які створені zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа”.

2. Використання та обмеження

2.1. Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, републікування, розповсюдження, переробка, переклад твору, включення як складових частин в інші твори та в інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право і суміжні права”.

2.2. Використання таких типів матеріалів, як інформаційні повідомлення Заборони, дозволяється за умови обов’язкового зазначення посилання (для Інтернет-ресурсів – прямого гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами) на zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа”.

2.3. З таких типів матеріалів порталу zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа” дозволяється використовувати не більше 500 знаків відповіді спікера для виробництва одного інформаційного матеріалу (без обмеження загального числа матеріалів з використанням відповідей спікера). Вказівка на посилання (для Інтернет-ресурсів – прямого гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами) на zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа”, що веде на кінцеву сторінку використаного контенту, обов’язково. Використання зазначених типів матеріалів в розмірі оригіналу (в повному обсязі) забороняється. Републікація матеріалів zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа” повністю або частково – забороняється.

2.4. Посилання, гіперпосилання має міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту. Вказівки іншими ЗМІ посилання на zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа” під запозиченим текстом матеріалів розглядається як порушення цих Правил та норм чинного законодавства України та означає, що твір використовується без дозволу Інформаційної агенції “Заборона Медіа”.

2.5. Використання таких типів матеріалів, як статті (авторські статті) та інтерв’ю регламентується наступним чином: можливо використовувати не більше 500 знаків для передачі новинного повідомлення, в інших випадках необхідна письмова згода zaborona.com, Інформаційної агенції “Заборона Медіа”. Використання фотографічних матеріалів, забороняється. Також категорично забороняється використання матеріалів проекту Досьє, рекламних матеріалів за винятком випадків, коли використання зазначених матеріалів дозволяється відповідними договорами.

2.6 Під «агрегаторами новин» слід розуміти будь-яке програмне забезпечення, додаток, сервіс або веб-ресурс, які за допомогою RSS-каналів або іншим способом збирають вміст інформаційних ресурсів і частково або повністю відтворює їх для користувачів у вигляді блоків, потоків, «стрічок» новин тощо.

2.7. Інформаційної агенції “Заборона Медіа” надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів на свій розсуд власнику агрегатора новин на підставі його звернення, направленого в електронній формі за адресою contact@zaborona.com. Заборона залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від власника агрегатора новин будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Гіперпосилання також може бути оформлене у вигляді кнопки або URL в інтерфейсі додатка (веб-ресурсу), натискання на яку відсилає на повну версію матеріалу на порталі ЛІГА.net.

2.8 “ЗАБОРОНА МЕДІА” може використовувати сервіс захисту від DDOS атак Google Project Shield. Це означає, що компанія Google Inc. оброблятиме дані, зібрані у процессі работи Project Shield відповідно до політики конфіденційності Google Inc.

3. Відповідальність

3.1. Забороняється будь-яке комерційне використання матеріалів, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до зазначених матеріалів, в тому числі використання текстів чи їх фрагментів в інтерактивних базах даних без письмового дозволу Інформаційної агенції “Заборона Медіа”.

3.2. Порушення будь-якого пункту даних Правил є порушенням виключних майнових і немайнових авторських прав Інформаційної агенції “Заборона Медіа” і відповідно до норм законодавства може спричинити відповідальність, передбачену цивільним, адміністративним і кримінальним законодавством.

3.3. Інформаційна агенція “Заборона Медіа” залишає за собою право включати порушників авторських прав в спеціальний список, а також доводити його до відома громадськості.

3.4. Відповідно до норм чинного законодавства України Інформаційна агенція “Заборона Медіа” в разі порушення своїх прав третіми особами змушене буде захищати свої права шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Запит на видалення особистої інформації

Користувач має право в будь-який момент відкликати свою згоду на використання особистої інформації (персональних даних). Для цього Користувачу достатньо надіслати повідомлення електронною поштою, з поміткою в темі листа “Персональні дані”, за адресою: zaborona.com@gmail.com.