Редакційна політика

Редакційна політика Заборони

·       Без упередженості 

Наші журналісти — такі самі люди, як і усі. Звичайно, нам можуть подобатися або не подобатися герої наших публікацій. Але до всіх ми підходимо однаково — з повагою та без упередженості. Ми називаємо речі своїми іменами, та базуємося на фактах, а не на власних судженнях. Наші матеріали написані спокійним тоном — ми не використовуємо яскраві епітети, оціночні судження та риторичні питання. Висновки має робити читач, а ми лише даємо йому інформацію для них. 

·       Без олігархічного фінансування  

Ми не співпрацюємо з олігархами та політиками. Жоден політик та олігарх не буде фінансувати медіа виключно заради меценатства (або ми ще таких не зустрічали). Ми не хочемо бути інформаційною зброєю, тому наше фінансування прозоре та відкрите. Ми не публікуємо матеріали в інтересах жодної політичної сили. 

·       У фокусі нерозкриті, часто табуйовані теми 

Ми незалежні, тому можемо говорити про все, що відбувається. Ми не хочемо бути ще одним медіа, яке женеться за трафіком, тому обираємо теми, які часто важко помітити. Нам цікава глибинна журналістика, ми хочемо докопатися до суті. При цьому ми оперативно реагуємо на події, та розповідаємо тільки про те, що дійсно важливо. 

·       Читачі завжди на першому місці: лише перевірена інформація у зрозумілому форматі 

Ми цінуємо журналістику фактів та поважаємо нашого читача. Тому ми завжди перевіряємо будь-яку інформацію. Це означає, що ми не транслюємо думки експертів, якщо вони хибні, не переказуємо чутки та думки з соціальних мереж. Якщо в наших текстах є анонімні джерела, ми вказуємо, наскільки цим джерелам можна довіряти. 

Ми пишемо зрозумілою мовою, щоб наші матеріали було легко та приємно читати. Ми не використовуємо канцеляризми, штампи та слова-паразити. Ми розуміємо, в чому різниця між журналістикою та письменництвом, тому наші матеріали чіткі, логічні та послідовні. 

·       Інноваційний підхід у сторітеллінгу 

Ми завжди думаємо, як найкраще подати наші історії. Ми працюємо на мультимедійних платформах, розробляємо нові формати та слідкуємо за тим, щоб кожен елемент матеріалу складав цільну картину. 

·        Постійне вдосконалення

Ми професіонали, i знаємо, що потрібно постійно вчитися. Тому ми адекватно реагуємо на критику та прислухаємося до потреб читача. Наші журналісти та редактори відвідують тренінги та семінари, вивчають досвід найкращих ЗМІ та втілюють їх принципи в Забороні.