Читаєте зараз
Реп. Бухло. ЗНО

Реп. Бухло. ЗНО

Kanareva Nastya

https://www.youtube.com/watch?v=ddhp4gtjLaU&feature=youtu.be

Найстарший герой цієї історії Сергій (@saylipsism) народився у 1998 році. Наступного року у світовий прокат вийшов культовий науково-фантастичний блокбастер братів Вачовскі «Матриця» про життя у віртуальній реальності, створеній комп’ютерами. Коли Стів Джобс презентував перший iPhone (2007 рік, – ред.), наймолодшому герою Cані (@flex.like.ouuuu) було 4 роки. Народжені в 2000-му Кирило (@kirillzemmm) та Макс (@max4zeus) замість телевізору дивилися South Park на YouTube.

Вони – діти, які росли в часи стрімкого розвитку технологій та швидкісного Інтернету, і, як наслідок, вільного доступу до необмеженого потоку інформації з мережі. Вони вже не пам’ятають багатотомних товстих енциклопедій, а паперові словники бачили хіба що на запилених полицях у дідусів та бабусь. Усі ці речі їм замінив Google. Соціологи умовно називають їх поколінням Z.

Люди, народжені після 1995 року, значно відрізняються від міленіалів, а тим паче від покоління тих, кому за 40. Вони швидше дорослішають, більш практично ставляться до життя, менше зважають на суспільну думку та традиції.

За даними проведеного у 2017 році дослідження соціологічної компанії GfK Ukraine , 91% української молоді віком 14 – 29 років активно користуються соцмережами, проте кожен п’ятий із них (18%) не читає книжок. Лише 10% цікавляться політикою, решта не збираються голосувати на виборах та не цікавляться громадським життям.

Наші герої слухають російську чи російськомовну музику, захоплюються реп-батлами та скейтбордінгом. Їхні кумири – реп- та панк-зірки того ж покоління, наприклад, Фейс та «Пошлая Молли». А головний пріоритет у житті – гроші та слава. 

 

Над відео працювали:

Продюсерка, режисерка: Анастасія Канарева

Оператор-постановник: Богдан Кінащук

Режисерка монтажу: Анна Перепелиця

Графіка: Богдан Мартовський

Корекція кольору: Артем Сінцов

Корекція звуку: Данило Венгренюк

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій