ФОПи можуть отримати 150 000 грн: хто саме може податися на грант
- Проєкт діє у п’яти областях: Полтавська, Київська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська.
- Учасникам потрібно мати чинний статус ФОП або оформити його протягом місяця з дня подачі заявки.
- На допомогу виділили 10 млн гривень. Всього профінансують близько ста підприємств.
Взяти участь у програмі можуть внутрішні переселенці, а також родини з дітьми, що живуть у регіонах, вибраних організаторами. Грошову допомогу надаватимуть на основі конкурсу, але навіть ті учасники програми, що не пройдуть фінальний відбір, зможуть отримати консультації експертів та супровід у розробці й реалізації бізнес-плану.
Заборона розповідає про грантову програму.
Грант від СОС Дитячі містечка: як отримати
Благодійна організація «СОС Дитячі Містечка» запустила грантову програму на створення або відновлення бізнесу. Вона передбачає грошову допомогу до 150 000 гривень. Взяти участь у програмі можуть родини з дітьми, а також внутрішні переселенці, але є нюанси.
Так, обов’язково треба бути зареєстрованим як ВПО або проживати/вести діяльність у одній з п’яти областей:
- Полтавська;
- Київська;
- Івано-Франківська;
- Чернівецька;
- Львівська.
Також бажано мати дійсний статус фізичної особи підприємця (ФОП), який вимушено призупинив діяльність. Розглянуть заявки й тих, хто готовий відкрити його протягом місяця з дня подачі заявки.
Читати більше новин в TelegramОрганізатори планують підтримати близько сотні проєктів — всього на конкурс виділили 10 млн гривень. Окрім грошової підтримки учасники отримають:
- триденний офлайн-тренінг від профільних фахівців;
- консультації експертів та менторський супровід у розробці й реалізації бізнес-плану.
Важливо! Проживання та дорожні витрати під час тренінгу не оплачуються.
Подати заявку на участь можна онлайн — для цього треба заповнити спеціальну форму. Протягом п’яти днів після заповнення з вами мають зв’язатися представники організації та надати детальну інформацію щодо особливостей програми та процесів.
Безпосередньо грошові гранти надаватимуть на конкурсній основі. До цього етапу будуть допущені тільки ті підприємці, які успішно пройшли навчання та склали бізнес-план.
Раніше Заборона розповідала про зміни у грантовій програмі єРобота. Для бізнесменів на деокупованих територіях збільшили суми допомоги і спростили критерії участі.
Читати більше новин в Telegram