Читаєте зараз
Мальдіви заборонять вʼїзд до країни громадянам Ізраїлю: чому так вирішили

Мальдіви заборонять вʼїзд до країни громадянам Ізраїлю: чому так вирішили

Анастасія Могилевець

Уряд Мальдівських островів заборонить ізраїльтянам відвідувати свою країну, відому люксовими курортами. Влада зробить це з огляду на війну в Секторі Гази, пише Associated Press.

Кабінет міністрів Мальдівів внесе зміни до закону, які заборонять в’їзд до країни осіб із громадянством Ізраїлю. А ще хочуть створити підкомітет для нагляду за цим процесом. Президент островів Мохамед Муїзу призначить спеціального посланця для оцінки потреб палестинців і початку кампанії зі збору коштів.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю у відповідь порекомендувало своїм громадянам уникати поїздок на Мальдіви, зокрема й тим, хто має закордонні паспорти. А ізраїльтянам, які зараз на Мальдівах, радять виїхати за можливості. Минулого року архіпелаг відвідали майже 11 000 громадян Ізраїлю, що становило 0.6% від загальної кількості туристів.

В грудні 2023 року Тель-Авів уже заявляв нібито про посилення антиізраїльських настроїв на Мальдівах, де проживає переважно мусульманське населення. Мальдівці виступають проти продовження війни в Секторі Гази.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій