Підприємці з України можуть взяти участь в програмі обміну в Європі: що це дає
- Для представників українського бізнесу працює програма професійного та творчого обміну з країнами Європи, що реалізується за підтримки House of Europe.
- Учасники протягом трьох місяців зможуть працювати в одній з 27 країн ЄС, а також в Молдові, Туреччині, Ісландії, Норвегії та інших державах.
- Під час дії воєнного стану в Україні діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон.
Стажування дозволить українцям отримати практичні навички, поради менторів та розуміння особливостей іноземного ринку. Це може допомогти бізнесу побудувати мережі партнерів, постачальників і клієнтів у Європі. Втім, можливістю зможуть скористатися не всі.
Заборона розповідає про програму обміну для молодих підприємців з України.
Erasmus for Young Entrepreneurs: деталі проєкту
Erasmus for Young Entrepreneurs — транскордонна програма обміну, що дає молодим підприємцям можливість навчатися у більш досвідчених людей, які ведуть малий бізнес в інших країнах-учасницях. Учасники отримуватимуть щомісячну стипендію для покриття витрат на проїзд, проживання та інші базові витрати, йдеться на сайті програми.
Програма доступна для українських бізнесменів, але орієнтована вона саме на початківців. Вони вчитимуться в менторів керувати невеликою фірмою. Обмін досвідом дозволить вивчати іноземні ринки, а також співпрацювати з партнерами по всій Європі.
Програму Erasmus for Young Entrepreneurs фінансує Єврокомісія, її реалізують за підтримки House of Europe. В Україні обміном опікується молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи».
Читати більше новин в TelegramПротягом трьох місяців учасники матимуть можливість попрацювати в одній з 27 країн Європейського Союзу. До списку увійшли також країни, що не є членами ЄС:
- Албанія
- Боснія та Герцеговина
- Ліхтенштейн
- Ісландія
- Норвегія
- Косово
- Чорногорія
- Північна Македонія
- Сербія
- Молдова
- Туреччина.
Програма обміну від House of Europe: як взяти участь
Програма відкрита для підприємців, які лише збираються започаткувати власний бізнес/мають не більше трьох років підприємницького досвіду, а також володіють англійською мовою на рівні B2 або вище.
Для участі необхідно подати онлайн-заявку до 30 червня. Організатори зв’яжуться з кандидатами протягом двох тижнів та нададуть інструкції щодо підготовки необхідних документів. Кількість місць обмежена.
Тривалість обміну визначають індивідуально — вона може становити від одного до трьох місяців, залежно від можливостей та бажання кожного окремого учасника. Якщо в нього немає готового бізнес-плану, молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи» допоможе його створити.
Важливо! Під час дії воєнного стану в Україні діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон. Отримання дозволу на перетин кордону лежить на відповідальності самого учасника, підкреслюють організатори.
Раніше Заборона розповідала про програму «Власна справа», в рамках якої ветерани можуть отримати до 1 млн грн гранту на розвиток підприємницької діяльності.
Читати більше новин в Telegram