СБУ вручила підозру дружині екскомбата Семенченка
- Наталі Музиці інкримінують розкрадання 150 000 гривень.
- Її чоловікові, Семену Семенченку, продовжили арешт до 2 січня 2022 року.
- За версією СБУ, Музика використовувала гроші, зібрані людьми, у своїх цілях.
3 листопада 2021 року Служба безпеки України повідомила про підозру дружині ексдепутата Верховної Ради Семена Семенченка Наталії Музиці у справі про розкрадання коштів «Благодійного фонду батальйону «Донбас». У спецслужбі підозрюють жінку у розкраданні 150 тис. гривень.
Заборона розповідає, у чому саме звинувачують жінку та що інкримінують Семену Семенченку.
Суть підозри Служби безпеки України
У СБУ повідомили, що викрили діяльність громадянки, яка підозрюється у розкраданні коштів з рахунків «Благодійного фонду батальйону «Донбас». Семен Семенченко був першим командиром добробату.
«Слідством встановлено, що жінка, маючи доступ до карткового рахунку фонду, здійснювала операції та знімала готівку. Кошти вона витрачала на власні потреби, не пов’язані з діяльністю фонду та батальйону», — йдеться у повідомленні.
У Службі безпеки заявили, що зафіксували розтрату на понад 150 тис. гривен. «Наразі жінці оголошено про підозру за ознаками вчинення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України», — заявили в пресцентрі спецслужби.
Читати більше новин в TelegramПресслужба прямо не називала прізвища Музики, але та сама підтвердила отримання підозри на Facebook. «СБУ вручило і мені підозру. При чому зробили це на камеру біля кав’ярні. Тепер я злосна крадійка. Ст. 185, ч. 3. карається позбавленням волі від трьох до шести років. Залишилося зрозуміти, на кого залишити трьох дітей», — написала вона.
У чому звинувачують самого Семенченка
Служба безпеки України 29 вересня 2021 року завершила розслідування справи проти екснардепа Семена Семенченка. Йому інкримінують чотири епізоди:
– створення не передбачених законами України воєнізованих формувань або участь у їх діяльності (ч. 2,3 ст. 260 КК України, від трьох до восьми років тюрми);
– теракт (ч. 2 ст 258 КК України, від семи до дванадцяти років ув’язнення);
– незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч.1 ст. 263 ККУ, від трьох до семи років позбавлення волі) ;
– порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю (ч.2 ст. 333 ККУ, обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років).
Семенченко перебуває у СІЗО, 3 листопада йому продовжили арешт ще на 60 діб. Сам екскомбат «Донбасу» не визнає своєї вини та голодує.
«Ні одного доказу в справі, крім слів інформаційних повій, яких ФСБ РФ позичило СБУ, немає. Ніде немає моїх зразків (ДНК — ред.), у мене не вилучали нічого незаконного, ніде немає моїх відбитків пальців, немає ніякої зброї, яка нібито була у мене. Немає жодного факту діяльності НЗФ, який завдав комусь шкоди», — заявив він у останньому зверненні з суду.
Раніше Заборона розповідала про одну із справ, яку інкримінують Семенченку — щодо створення незаконної приватної військової компанії.
Читати більше новин в Telegram