'
Читаєте зараз
100 мешканців Миколаївщини їдуть до Києва, щоб запросити в гості Арнольда Шварценеггера

100 мешканців Миколаївщини їдуть до Києва, щоб запросити в гості Арнольда Шварценеггера

Роман Губа
Автор:

13 листопада заступник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко відвідає Київ, щоби запросити до Миколаєва американського актора та політика Арнольда Шварценеггера, який братиме участь у бізнес-форумі Olerom Forum One. Про це чиновник розповів миколаївському виданню «Мой город». Разом із Шевченком до столиці приїде група підтримки зі ста осіб.

«Планую відвідати Київ, їду в суботу на цей форум. Там ми зробимо невеличкий перформанс, щоб всіма силами зустрітися і передати запрошення Арнольду», – цитує видання чиновника. Шевченко підкреслює, що поїздка відбудеться не за державні кошти.

Це вже не перша спроба чиновника запросити Шварценеггера на Миколаївщину. Наприкінці вересня, за дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, Шевченко літав до Барселони, де відбувалися змагання Arnold Classic. За словами Шевченка, зустрітися із колишнім бодібілдером йому не вдалося через щільний графік зірки.

15 серпня голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко побажав миколаївським археологам знайти міфічне Золоте Руно й артефакти часів Конана-варвара. Свою заяву Савченко зробив під час представлення археологами в місцевому музеї давньогрецької ритуальної посудини, яку підняли з дна акваторії Кінбурнської коси.

«Ця знахідка свідчить про те, що, може, Миколаїв ще раз доведе, що це історичне місто. І взагалі те, що відбувалося в нас, це не просто з тих часів, коли був і Конан, про якого згадував Арнольд Шварценеггер, з нашим Диким Садом, а ще й багато-багато того, що ми можемо показати світові», – заявив Савченко.

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, що Конан-варвар – вигаданий персонаж, придуманий американським письменником Робертом Ірвіном Говардом. Перша поява Конана в літературі датується 1932 роком. У 1982 році на екрани вийшов фільм «Конан-варвар», де роль головного героя виконав Арнольд Шварцнеггер – саме ця картина принесла йому світову популярність.

*ШЗХ – смішні, божевільні та трохи абсурдні новини у розділі «Шо за хрінь» (ШЗХ)

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій