'
Читаєте зараз
11-річний хлопчик з Донеччини працює, щоб купити ЗСУ тепловізор

11-річний хлопчик з Донеччини працює, щоб купити ЗСУ тепловізор

Iryna Troian
Автор:
11-річний хлопчик з Донеччини працює, щоб купити ЗСУ тепловізор
  • На Буковині 11-річний переселенець з Донеччини знайшов роботу, щоб зароблене перерахувати на потреби української армії. 
  • За символічну суму хлопчик допомагає сусідам по господарству та вигулює собак.
  • Максим мріє придбати для українських військових тепловізор.

У Чернівцях одинадцятирічний Максим, який переїхав з Донецької області, за певні суми допомагає сусідам, а зароблене передає на потреби українських військових. Приміром, за прогулянку з тваринами хлопцеві платять 25 гривень, а за виніс сміття — п’ять гривень. За свій заробіток Максим планує купити українським захисникам тепловізор. 

Заборона розповідає історію 11-річного патріота, який заробляє гроші, щоб допомогти Збройним силам України.


Допомога ЗСУ: історія 11-річного переселенця

11-річний Максим, який через бойові дії вимушено переїхав з Покровська, що на Донеччині, до Чернівців, знайшов роботу, а зароблені кошти надсилає на потреби українських військових. Хлопчик приїхав на Буковину разом з мамою та старшим братом, розповіли в Національній поліції України.

«Мене звуть Максим. Мені 11 років. Я переселенець з міста Покровськ. Зараз мешкаю у Чернівцях. Мені хочеться допомогти своїй сім’ї та країні. Я шукаю роботу», — таке оголошення розклеїв хлопець біля під’їздів чернівецьких багатоповерхівок. 

11-річний Максим із оголошенням про пошук роботи

Максим пропонує принести п’ять літрів води або винести сміття за п’ять гривень, а прогулянка з тваринами коштує 25 грн за один раз. «Мені весь час не давала спокою думка, що ми втекли сюди від війни, а там на сході України солдати гинуть, захищаючи мою домівку. Я знаю, що їм важко і чим зможу — підтримуватиму нашу армію», — розповів Максим чернівецьким поліцейським.

Читати більше новин в Telegram

Оголошенням школяра почали цікавитись після поширення у соцмережах. Коли ж Максим приніс додому перші гроші, то вирішив, що все зароблене буде спрямовувати виключно на підтримку захисників України. Також він розповів, що хоче придбати для українських військових тепловізор. Буковинські поліцейські вже переказали частину свого заробітку школяру на придбання приладу.

Раніше Заборона розповідала про те, як допомогти українській армії грошима, та про те, як перерахувати кошти медикам і рятувальникам.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій