Читаєте зараз
20-ий Rammstein: про що домовилися союзники України

20-ий Rammstein: про що домовилися союзники України

Ilona Kivva
Автор:

У Німеччині 20 березня пройшла 20-та зустріч контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн. Боєприпаси були головною темою засідання, повідомили у Міністерстві оборони України.

«Дуже велика кількість країн заявила про пакети допомоги, в які входять боєприпаси – 155 мм, 152 мм, 105 мм – та інші. Українська сторона вдячна партнерам за те, що по всьому світу шукають та знаходять амуніцію, необхідну для наших військових. Іншим важливим пунктом порядку денного зустрічі стала ППО. Партнери запевнили в подальшому наданні більшої кількості ракет для наших систем протиповітряної оборони», — кажуть у відомстві.

Учасники засідання заявили, що заходи з підготовки F-16 йдуть чітко за планом. Україна активно працює з усіма залученими країнами: США, Данією, Бельгією, Нідерландами, Румунією та іншими партнерами. 

Також обговорили дронову коаліцію, до якої приєдналися декілька нових країн (які саме, не вказали). Партію БпЛА ЗСУ очікують уже в кінці березня 2024 року. Опрацьовують і можливість інвестування в українських виробників безпілотників. 

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій