Читаєте зараз
7-річний хлопчик на Львівщині ходить у порожню школу

7-річний хлопчик на Львівщині ходить у порожню школу

Сергій Сурепін

У початковій школі села Батьків (Бродівський район, Львівська область) з 10 вересня числиться лише один учень, а в штаті навчального закладу залишилась одна прибиральниця. Бродівська районна рада прийняла рішення цю школу не закривати, навіть після того, як жоден вчитель не погодився працювати там. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Про саму ситуацію розповіла мати другокласника – Леся Піган. У неї восьмеро дітей, вона пише, що всі вони навчалися в школі в Батькові. За словами Піган, цього року зі школи випустилися 11 учнів, а вступили тільки 5, серед яких її 7-річний син. За тиждень четверо дітей перевелися на навчання в сусіднє село Звижень, а її син залишився єдиним учнем школи в Батькові.

Зі слів матері, хлопчик щодня приходить у школу, де працює всього одна прибиральниця, і відразу повертається додому. Мати проводить для нього заняття самостійно. Приміщення школи продовжують опалювати та прибирати.

Начальник Бродівського відділу освіти Микола Сторожук пропонує родині Піган перевести сина до школи в сусідньому селі, у якій навчається 77 дітей, туди щоранку виїжджає автобус «Школярик». Але жінка не хоче – каже, що хлопчик часто хворіє. Але ніхто з учителів не погоджується їздити в Батьків заради одного учня, а в районному відділі освіти обіцяють підписати наказ, за яким директор Батьківської школи, фізик за освітою, буде проводити індивідуальні заняття для сина Лесі Піган.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій