Aerosmith заборонили Трампу використовувати їхню музику | Заборона
Читаєте зараз
Aerosmith заборонили Трампу використовувати їхню музику

Aerosmith заборонили Трампу використовувати їхню музику

Стівен Тайлер, лідер американського рок-гурту Aerosmith, через свого адвоката надіслав офіційного листа до Білого дому, повідомляє видання Variety. Співак вимагає від президента США Дональда Трампа припинити використовувати музику гурту під час мітингів.

Що сталося?

Приводом для листа стало коротке відео, опубліковане 21 серпня кореспондентом CNN Джимом Акостою у Twitter. Він написав, що перед мітингом Трампа в Західній Вірджинії грала пісня Aerosmith – Livin’ On The Edge. На заході зібралися прихильники політики президента, які тримали плакати «Жінки за Трампа», «Обіцянки виконані».

Про що йдеться в листі?

У листі Тайлер покликається на спеціальний закон, що забороняє будь-яке використання факту, який може ввести в оману щодо поглядів, зв’язків або приналежності людини. За словами адвокатки музиканта Діни ЛаПолт, відтворення пісень Aerosmith підпадає під дію цього закону, оскільки формує помилкове враження, ніби Тайлер підтримує Трампа, але насправді це не так.

Які ще пісні вмикав Трамп?

Під час передвиборчої кампанії Трампа у 2015 році на його заході грала пісня Dream On.

Аналогічну вимогу висунув гурт Rolling Stones. На передвиборчих мітингах Трамп використовував їхні пісні Sympathy for the Devil, Brown Sugar и Start Me Up.

Нагору