Читаєте зараз
Агутін не співав замість Варум: Розслідування

Агутін не співав замість Варум: Розслідування

Аня Білоус
Автор:

27 лютого цього року російські та українські медіа массово опублікували новини про Леоніда Агутіна. Це сталося після того, як співак сходив на ефір шоу популярної російської ютуб-зірки Юрія Дудя. Агутіна звинуватили у тому, що він записував пісні замість своєї дружини Анжеліки Варум, а потім змінював тональність пісень на два тона вище, і їх видавали за творчість співачки.

Сам музикант спробував спростувати цю інформацію. Він пояснив, що у часи запису пісень Варум (1991 і 1999 рік) ще не існувало наобхідної апаратури для подібних маніпуляцій.

“Смотрите, блин, они так и сделали в свое время!” На чем, чувак, мы это сделали? У нас таких компьютеров не было! На пленке, еп?” — відповів Агутін на звинувачення.

Дудю на цю схожість вказав гість його попередніх програм – музикальний виконавець Нейромонах Феофан. Направду, на просторах мережі подібна інформація з’явилась вже давно. Варто визнати, що змінений голос Варум дійсно дуже схожий на голос її чоловіка.

Ми вирішили перевірити цю інформацію, та пішли зворотнім шляхом, яким чомусь ніхто раніше не йшов. Замість того, щоб знижувати тональність на піснях Варум, ми підняли її на два тона на піснях Агутіна. І що ви думаєте? Пісня “Хоп-хей-лала-лей” зазвучала так, ніби її записала сама Анжеліка.

Для більшої впевненості ми провели ті ж маніпуляції з повним альбомом пісень Агутіна. Вони теж зазвучали так, ніби їх заспівала Варум. Звісно, у світі сучаних технологій важко щось стверджувати. Та, здається, співак не обманює, коли каже, що це все просто співпадіння.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій