Читаєте зараз
Актора з Казки на ніч звинуватили в харасменті

Актора з Казки на ніч звинуватили в харасменті

Ilona Kivva
Автор:

Британського коміка та актора Рассела Бренда підозрюють у зґвалтуванні, сексуальному насильстві та емоційному насильстві. Докази злочинів були зібрані журналістами Sunday Times, Times і Channel 4 Dispatches, які провели спільне масштабне розслідування.

Актора звинувачують чотири жінки. Вони стверджують, що стали його жертвами у період з 2006 по 2013 роки (якраз у той час актор був на піку популярності):

  • одна жінка стверджує, що Бренд зґвалтував її біля стіни в своєму будинку в Лос-Анджелесі. Того ж дня її допомогли в кризовому центрі зґвалтувань. The Times посилається на медичні записи, які підтверджують це;
  • друга каже, що актор напав на неї, коли йому було трохи за 30, а їй було 16 і вона ще вчилася в школі;
  • третя розповіла, що він зґвалтував її, коли вона працювала з ним у Лос-Анджелесі, і що погрожував подати до суду, якщо вона розповість комусь про цей випадок;
  • четверта стверджує, що актор фізично та емоційно образив її.

Сам Рассел Бренд заперечує звинувачення та каже, що його стосунки завжди були за згодою.

Бренд родом з Великої Британії. Він розпочав свою кар’єру в стендап-комедії, перш ніж перейти до телемовлення та акторської діяльності. Серед найвідоміших його проєктів у якості актора такі фільми як «Забути Сару Маршалл», «Артур», «Казки на ніч» та «Рок на віки».

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій