Читаєте зараз
Американці найчастіше вживають наркотики на свята: Дослідження

Американці найчастіше вживають наркотики на свята: Дослідження

Сергій Сурепін

Хіміки з Мюррейского державного університету в Кентуккі розрахували споживання наркотиків у двох окремих спільнотах у західній частині штату шляхом тестування стічних вод, повідомляє QZ.

Вчені виявили, що найчастіше американці вживають наркотики під час свят або «особливих подій». У цьому випадку це сталося на День незалежності США (4 липня) та коли було сонячне затемнення 2017 року, яке було видно в Кентуккі. Під час дослідження вчені виявили у воді концентрації амфетаміну та метамфетаміну. Концентрація цих двох стимуляторів була у два-чотири рази вищою, ніж за попередніми оцінками.

Хіміки зібрали стічні води з двох неназваних спільнот, де проживає 25 000 людей. Вони проводили заміри кожних 15 хвилин протягом 24 годин упродовж чотирьох тижнів минулого літа.

Потім вони проаналізували речовини на наявність кокаїну, марихуани, амфетамінів, метамфетамінів, опіоїдів та МДМА. Виявилося, що 0,44% населення вживає кокаїн у звичайні дні, а 4 липня цей відсоток виріс до 0,77%. Відсоткова частка населення, яке вживає метамфетамін, зросла у святковий день із 4,1% до 8,3%.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій