'
Читаєте зараз
Влада ігнорує ескалацію насильства з боку радикалів — Amnesty International

Влада ігнорує ескалацію насильства з боку радикалів — Amnesty International

Сергій Сурепін

Правозахисна організація Amnesty International Ukraine опублікувала новий звіт. За словами представників AIU, українська влада систематично виявляється нездатною запобігти насильству з боку радикальних угруповань, яке безперервно зростає починаючи щонайменше з 2015 року, та покарати винних.

Правозахисники зазначили, що «постійна нездатність влади впоратись із проблемою насильства з боку радикальних угруповань заохочує членів таких груп планувати та здійснювати подальші напади, оскільки вони свідомі своєї майже цілковитої безкарності за такі дії».

За останні 12 місяців Amnesty International Ukraine зареєструвала 30 нападів такого характеру з боку членів радикальних угруповань. В усіх, окрім одного, за словами правозахисників, зловмисники залишились безкарними за свої дії.

В Amnesty International Ukraine вважають, що «українська влада повинна відреагувати на цю проблему чіткою політикою нульової толерантності до такого насильства та негайно вжити заходів, щоб притягнути винуватців до відповідальності та захистити жертв».

Читайте також:

Читати більше новин в Telegram

Концерт, на який ви б не наважились піти

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій