'
Читаєте зараз
Антоху МС не пустили в Україну: Що говорять організатори та СБУ

Антоху МС не пустили в Україну: Що говорять організатори та СБУ

Аня Білоус
Автор:

2 березня музиканта Антоху МС не пропустили до України. Артист мав відіграти концерт у столичному клубі Atlas у вечері цього дня. Про відмову у в’їзді повідомили організатори концерту, агенство H2D, на сторінці події у фейсбуці. Вони написали, що артиста не пропустили на територію нашої країни, не зважаючи на те, що всі необхідні дозволи на виступ були отримані завчасно.

Сам виконавець записав відею шанувальникам, у якому приніс вибачення за скасовані заходи на території України.

“СБУ дали официальное разрешение на въезд. Проблем с пересечением границы ранее у артиста не было”, – розповіли представники H2D у коментарі “Забороні”. Вони також повідомили, що своє рішення Служба безпеки України не пояснила.

Ймовірною причиною заборони перетину українського кордону можна вважати його виступ в окупованому Криму 14 листопада 2015 року. З того часу виконавець мав багато концертів на території України, а цього літа виступив на одному з найбільших музикальних фестивалів країни – Atlas Weekend.

Речниця СБУ Олена Гітлянська не змогла надати жодного коментаря з цього питання, а також повідомила, що вперше почула про виконавця на ім’я Антоха МС від редакції “Заборони”.

Читати більше новин в Telegram

Організатори пообіцяли повернути гроші за квитки з 5 березня.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій