'
Читаєте зараз
Активіста Майдану заарештували за вбивство «беркутівців». Він зізнавався в цьому 2 роки тому

Активіста Майдану заарештували за вбивство «беркутівців». Він зізнавався в цьому 2 роки тому

Katerina Sergatskova

У вівторок, 3 квітня, представники Генеральної прокуратури України вручили підозру Івану Бубенчику – львів’янину, що брав участь у подіях Майдану в Києві. Його звинувачують у вбивстві двох правоохоронців 20 лютого 2014 року. Печерський районний суд Києва вибирає йому запобіжний захід, пише «Українська правда» з посиланням на начальника управління спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка.

 

За словами Горбатюка, у зв’язку з неодноразовими неявками на допит було ухвалено рішення про примусовий привід Бубенчика до слідчого.

 

«Він був доставлений, йому повідомили про підозру і звернулися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу. Суд має приймати рішення», – сказав Горбатюк.

Читати більше новин в Telegram

 

Сам Бубенчик в інтерв’ю виданню Birdinflight в лютому 2016 року зiзнавався, що застрелив двох командирів полку спецпризначення «Беркут».

 

«В то время я молился, чтобы на Майдане появились сорок автоматов. Прошло немного времени, и я понял, что многого прошу. Стал просить двадцать автоматов. И уже под утро 20 февраля приехал парень, принёс автомат Калашникова в сумке из-под теннисной ракетки и семьдесят пять патронов, – розказував Бубенчик. – Я выбирал тех, кто командовал… Расстояние небольшое, поэтому на двух командиров потребовались только два выстрела… Говорят, что я убил их в затылок, и это правда. Так вышло, что они стояли ко мне спиной. У меня не было возможности ждать, пока они развернутся. Так Бог повернул, так было сделано».

 

Пiсля того інтерв’ю Горбатюк повiдомив «Українській правді», що «Бубенчик не один такий – було ще два випадки, коли конкретні особи в соцмережах розповідали про застосування зброї. Ми перевіряємо ці заяви і осіб які їх робили. Бубенчика хотіли допитати, проте він відмовився».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій