'
Читаєте зараз
Атака РФ на Харківську телевежу 22 квітня: які наслідки

Атака РФ на Харківську телевежу 22 квітня: які наслідки

Анастасія Могилевець

Фахівці обстежують зруйновану росіянами телевежу в Харкові, щоб визначити розмір збитків, розповів директор департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації Іван Сокол.

Споруда зведена таким чином, що відновити її стане можливим тільки після припинення бойових дій, зазначив посадовець. На його думку, обстріл телевежі був навмисним актом залякування українців з боку росіян. Іван Сокол додав, що цифрове ефірне мовлення у зоні дії зруйнованої телевежі наразі відсутнє.

Наслідки атаки на телевежу 22 квітня. Фото: Олег Синєгубов/Telegram
Наслідки атаки на телевежу 22 квітня. Фото: Олег Синєгубов/Telegram

Ворог завдав удару по Харкову 22 квітня близько 16:37. Згодом мешканці почали повідомляти про зникнення телевізійного сигналу в місті. Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що ніхто зі співробітників телевежі не постраждав, оскільки вони перебували в укритті.

Пізніше очільник ОВА додав, що РФ, імовірно, запустила по вежі ракету Х-59. Загальна висота споруди до влучання – 250 м, удар був на висоті близько 140 метрів. Пошкоджені технічні приміщення. Спеціалісти аналізують ступінь пошкодження телевізійного обладнання. Інтернет та мобільний звʼязок у Харкові працюють.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій